Diagnostyka BMW i8 Coupé

Diagnostyka BMW i8 Coupé

4 lipca, 2020 0 Przez Naprawa Hybrydy

Diagnostyka BMW i8 Coupé

Serwis mechanika samochodowa oraz pełna obsługa aut flot samochodowych to podstawa w naszym serwisie.


Uwaga: w chwili obecnej przenieśliśmy całkowicie nasze usługi do Warszawy

Jedyna opcja naprawy auta hybrydowego i elektrycznego jaką Państwu proponujemy poza Warszawą to na dzień dzisiejszy to wysłanie Lawetą do jednego z naszych Warsztatów w Warszawie!

Naprawiamy Samochody hybrydowe i Elektryczne nasza firma działa na terenie całej Warszawy pomagając kierowcom którzy posiadają samochody hybrydowe. Zapraszamy wszystkich serdecznie do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy.

Prowadzimy serwis naprawy aut – bardzo prosimy o nie marnowanie czasu naszych mechaników i elektryków. Niestety nie doradzamy i nie mamy czasu na doradzanie co kupić i jakie auto ma lepszy silnik itp, a więc zapraszamy klientów z usterkami samochodów, do regeneracji bateri hybrydowych i naprawy aut spalinowych i elektrycznych do naszych warsztatów.

W nawiązaniu do informacji prosimy o dokładne poinformowanie mechanika o marce samochodu, usterki jaka występuje i rocznika aby wspólnie zaoszczędzić czas nasz i Państwa.  


Z myślą o naszych klientach postanowiliśmy stworzyć cały kompleksowy serwis naprawy regeneracji diagnostyki odnowy oraz wszelkich drobnych napraw samochodów hybrydowych elektrycznych spalinowych oraz pojazdów typu diesel w jednym miejscu to właśnie dlatego postanowiliśmy przenieść wszystkie nasze warsztaty i utworzyć dwa wielkie kompleksy w Warszawie dzięki czemu mogą państwo do nas przyjechać lub wysłać auto na lawecie a sztab specjalistów diagnostów techników mechaników oraz Elektro techników dokona kompleksowej naprawy pojazdu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów podjęliśmy decyzję aby Warszawa była kojarzona z centrum naprawy oraz diagnostyki pojazdów hybrydowych oraz elektrycznych. Nasi klienci przyjeżdżają do nas z całej Polski oraz przywożą swoje auta na lawetach.

Również nasz serwis poszerzył się o możliwość lawetowania auta z najbardziej odległych miast do Warszawy, wierzymy że gromadząc wszystkich najlepszych fachowców pod jednym dachem będziemy w stanie dać państwo najlepszy z możliwych serwisów.

Uwaga: Działamy tylko w Warszawie!​


Uwaga: w chwili obecnej przenieśliśmy całkowicie nasze usługi do Warszawy!

Jedyna opcja naprawy auta hybrydowego i elektrycznego jaką Państwu proponujemy poza Warszawą to na dzień dzisiejszy to wysłanie lawetą do jednego z naszych Warsztatów w Warszawie!

Uwaga: Prowadzimy bardzo oblegany serwis naprawy aut – bardzo prosimy o nie marnowanie czasu naszych mechaników i elektryków. Niestety nie doradzamy i nie mamy czasu na doradzanie co kupić i jakie auto ma lepszy silnik itp, a więc zapraszamy klientów z usterkami samochodów, do regeneracji bateri hybrydowych i naprawy aut spalinowych i elektrycznych do naszych warsztatów.

W nawiązaniu do informacji prosimy o dokładne poinformowanie mechanika o marce samochodu, usterki jaka występuje i rocznika aby wspólnie zaoszczędzić czas nasz i Państwa.  

Posiadamy 3 Warsztaty w Warszawie!​
+ Mobilnego Mechanika pracującego 7 dni w tygodniu!

Czy naprawiacie samochody hybrydowe?

Tak, nasze warsztaty samochodowe serwisują samochody Hybrydowe, naprawaiamy wszystkie modele samochodów z silnikami hybrydowymi w tym Toyota, Lexus, Mercedes, Honda, Audi itp..

Czy serwisujecie auta elektryczne?

Tak oczywiście jesteśmy jedynym serwisem samochodowym który na czas obecny serwisuje samochody elektryczne, naprawiamy invertery/konvertery, elektryke samochodową, prowadzimy szczegółową diagnostykę samochodów elektrycznych.

Gdzie działa wasza firma?

Nasza firma posiada sieć warsztatów samochodowych w Warszawie, aczkolwiek nasi klienci wysyłają do nas samochody z całej Polski lawetami. Dodatkowo można wysłać do naszej firmy baterie hybrydowe w celu regeneracji lub skorzystać z diagnostyki i naprawy w jednym z naszych warsztatów samochodowych.

Czy serwisujecie tylko samochody elektryczne i hybrydowe?

Nie, oczywiście skupiamy się na autach elektrycznych i hybrydowych aczkolwiek posiadamy niezbędny sprzęt do pełnej diagnostyki i naprawy aut spalinowych, serwis samochodów diesel, naprawaiamy też auta wodorowe.

Jak długo trzeba czekać na termin?

Posiadamy sieć warsztatów samochodowych więc przyjmujemy samochody natychmiastowo, w momencie rozmowy z właścicielem firmy można ustalić konkretną datę przyjazdu samochodem.

Jakie baterie hybrydowe regenerejecie?

Nasza firma praktyczne serwisuje prawie każdy model baterii hybrydowych, jesteśmy w stanie naprawić baterie do Toyota, Lexus, Peugeot, Citroen, Honda, Mercedes Audi. Jestesmy specialistami od pełnej regeneracji, odsiarczamy baterie, wymieniamy moduły, pełna diagnostyka komputerowa.

Czy dajecie gwarancję na baterie?

Tak, jako największa Polska firma dajemy zawsze gwarancje od 6 do 12 miesięcy, w tym jesteśmy w stanie zrobić regeneracje baterii hybrydowych, naprawić baterie do samochodu elektrycznego.

Jaki jest orientacyjny koszt regeneracji baterii hybrydowych?

Średnio do Toyota to koszt 2,000 zł plus 400zł za każdy wymieniony moduł, Honda koszt od 5,000zł do 7,000zł w zależności jak mocno zdegradowany jest moduł, Mercedes i Audi to koszt około 10,000 zł do 20,000 zł w zależności jak mocno bateria jest uszkodzona.

Ile kosztuje diagnostyka w naszej firmie?

Koszty diagnostyki dla aut hybrydowych i elektrycznych to 300 zł a dla spalinowych od 100 zł do 200 zł.

Kto będzie naprawiał mój samochód?

Posiadamy w naszej ofercie serwisu samochodowego elektryków samochodowych z 15 letnim doświadczeniem, mechaników aut spalinowych z minimum 10 letnim doświadczeniem.

Jaki jest koszt naprawy samochodu?

Naprawa samochodu w naszych warsztatach samochodowych średnio kosztuje od 800 zł do 2,300 zł w zależności co zostanie wymienione.

Nasza firma od wielu lat stara się skutecznie i rzetelnie serwisować pojazdy mechaniczne w tym samochody osobowe samochody dostawcze samochody ciężarowe w całej Polsce oczywiście głównie skupiamy się na w Warszawie oraz na okolicach Warszawy aczkolwiek Jeżeli szukacie możliwości naprawy swojego samochodu będziecie mieli możliwość współpracy z nami.

Nasza firma od wielu lat stara się skutecznie i rzetelnie naprawiać wszystkie samochody posiadamy stację diagnostyczną posiadamy także wszystkie elementy w których będziecie mieli możliwość naprawy swojego samochodu z serwisu auta w Warszawie posiadamy naprawdę rzetelny serwis samochodowy w którym dla państwa możemy naprawiać takie samochody jak Hummer Porsche Ferrari Mercedes Bentley lub Aston Martin.

Diagnostyka BMW i8 Coupé - Diagnostyka Samochodowa
Diagnostyka BMW i8 Coupé – Diagnostyka Samochodowa

W naszym serwisie samochodowym w macie możliwość z serwisu z twojego nowoczesnego samochodu wiele lat poświęciliśmy na naprawę i serwis samochodów elektrycznych i hybrydowych sportowych oraz serwis samochodów dostawczych i serwis samochodów ciężarowych jako jedni z nielicznych weszliśmy także w rynek samochodów sportowych serwis samochodów luksusowych i naprawa samochodów elektrycznych i oczywiście naprawy samochodów hybrydowych.

Prowadzimy diagnostyka samochodową mamy oczywiście szeroko pojęty serwis naprawy samochodów w całej Polsce naprawiamy samochody hybrydowe elektryczne sportowe i serwisujemy samochody które są bardzo dużej pojemności ponieważ posiadamy halę w której naprawiamy oprócz samochodów także jachty motorówki skutery wodne możemy zaświadczyć państwu że jesteśmy naprawdę kompetentnym z serwisem samochodowym w Warszawie.

Nasza firma od wielu lat stara się skutecznie i rzetelnie naprawiać samochody sportowe luksusowe serwisować w samochody elektryczne oraz naprawiać samochody hybrydowe oczywiście jesteśmy serwisem który posiada wieloletnie doświadczenie w naprawie aut hybrydowych aut elektrycznych i staramy się bardzo rzetelnie i skutecznie naprawiać wszystkie serwisy samochodowe wokół Warszawy ponieważ jesteśmy firmą która dojeżdża do klienta diagnozuje samochody na miejscu w warsztatach samochodowych lub u klientów w domu.

Diagnostyka BMW i8 Coupé - Diagnostyka Samochodowa - Warsztat Samochodowy
Diagnostyka BMW i8 Coupé – Diagnostyka Samochodowa – Warsztat Samochodowy

Aby skorzystać z serwisu samochodowego który państwu Proponujemy Wystarczy porozmawiać z nami przez telefon. Będziemy starać się rozwiązać każdy problem dla państwa Nasz serwis samochodowy to podstawa naprawy w samochodach elektrycznych i hybrydowych serwisujemy także nowoczesny skutery wodne oraz oczywiście jachty i motorówki dla naszych najbogatszych klientów z reguły zajmujemy się serwisem klasy premium i jesteśmy naprawdę wyjątkowo rozwinięci w internecie oraz posiadamy szeroko rozwiniętą sieć warsztatów samochodowych w których naprawiamy wszystkie elementy w samochodach.

Diagnostyka samochodowa serwis naprawy samochodów elektrycznych i hybrydowych i naprawa samochodów sportowych to podstawa w naszym biznesie będziemy starali się Pomóc państwu w pełnej diagnostyce elementów silnika naprawie rozrządów w serwisie samochodowym oraz wszelkiego typu nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi dla państwa w celu naprawy lub poprawy wydajności samochodu wprowadzimy Chiptuning prowadzimy także tuning samochodów Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu. 

Diagnostyka BMW i8 Coupé - Diagnostyka Samochodowa - Warsztat Samochodowy Warszawa
Diagnostyka BMW i8 Coupé – Diagnostyka Samochodowa – Warsztat Samochodowy Warszawa

Serwis który państwu Proponujemy jest na naprawdę wysokim poziomie rzetelna naprawa diagnostyka oraz pełna obsługa samochodu sportowego luksusowego i samochodu elektrycznego wraz z samochodem hybrydowym i diagnostyka pełna naprawa silnika wymiana rozrządów wszystko to robimy dla państwa w celu naprawy samochodów.

Zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu z naszą firmą będziemy starali się Pomóc państwu w naprawie diagnostyce i serwisie samochodów elektrycznych i hybrydowych w Warszawie bardzo serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję do zobaczenia w jednym z naszych warsztatów samochodowych w Warszawie.


SERWIS SAMOCHODOWY

NAPRAWA SAMOCHODÓW & WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA
MECHANIK SAMOCHODOWY WARSZAWA

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura! Wolne terminy, można dzwonić i umawiać serwis samochodowy od ręki, pełna diagnostyka na orginalnym oprogramowaniu.

SERWIS SAMOCHODOWY AUT, DOBRY MECHANIK, NAPRAWA SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH i ELEKTRYCZNYCH, REGENERACJA BATERII HYBRYDOWYCH

Tel: (+48) 570 933 114

Naprawa Silnika, Elektryk Samochodowy, Naprawa Skrzyni Biegów, Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy

Mechanik & Elektryk - Warsztat Samochodowy w Warszawie
Mechanika Samochodowa & Elektryk Samochodowy – Warsztat Samochodowy w Warszawie

Zobacz też nasze inne kategorie oraz artykuły na temat naprawy i serwisu samochodowego: Mechanik Samochodowy Warszawa, diagnostyka samochodów, naprawa samochodów, serwis aut hybrydowych.


Dodatkowo prowadzimy Serwis Elektryk Samochodowy, Blacharz i Lakiernik samochodowy Warszawa

Regenerujemy części do samochodów spalinowych i diesel. Posiadamy też nowoczesny auto serwis Warszawa jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Lakiernik samochodowy, Blacharz samochodowy w Warszawie, naprawiamy samochody i prowadzimy diagnostykę samochodową. Zobacz też nasze inne serwisy Naprawa Motocykli Warszawa, Naprawa Quadów Warszawa, Naprawa Skuterów Wodnych. Zapraszamy serdecznie do naszych warsztatów w Warszawie.