Ładowanie

NAPRAWA SAMOCHODÓW WARSZAWA

Naprawa Samochodów Hybrydowych, Elektrycznych i z Ad-Blue - Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.
Kontakt
Naprawa samochodów rajdowych i Sportowych WRC, RS, SRS

Naprawa samochodów rajdowych i Sportowych WRC, RS, SRS

Naprawa samochodów rajdowych i Sportowych WRC, RS, SRS

Jeżeli szukasz możliwości naprawy swojego turbodoładowane go samochodu jesteś na odpowiedniej stronie internetowej właśnie dowiedziałeś się że jest w Warszawie firma która zajmuje się naprawą samochodów sportowych WRC SRS oraz samochodów o napędzie super alternatywnym czyli na przykład samochodów hybrydowych wersjach sportowych oraz samochodów elektrycznych także wersjach sportowych turbodoładowanych Jesteśmy firmą która zajmuje się najnowocześniejszą technologią między innymi naprawiamy samochody sportowe Maserati samochody sportowe Porsche oraz samochody turbodoładowany w wersjach sportowych Ferrari oraz Mercedes klasy S oraz klasy r-sport i tak dalej…


Uwaga: w chwili obecnej przenieśliśmy całkowicie nasze usługi do Warszawy

Jedyna opcja naprawy auta hybrydowego i elektrycznego jaką Państwu proponujemy poza Warszawą to na dzień dzisiejszy to wysłanie Lawetą do jednego z naszych Warsztatów w Warszawie!

Naprawiamy Samochody hybrydowe i Elektryczne nasza firma działa na terenie całej Warszawy pomagając kierowcom którzy posiadają samochody hybrydowe. Zapraszamy wszystkich serdecznie do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy.

Prowadzimy serwis naprawy aut – bardzo prosimy o nie marnowanie czasu naszych mechaników i elektryków. Niestety nie doradzamy i nie mamy czasu na doradzanie co kupić i jakie auto ma lepszy silnik itp, a więc zapraszamy klientów z usterkami samochodów, do regeneracji bateri hybrydowych i naprawy aut spalinowych i elektrycznych do naszych warsztatów.

W nawiązaniu do informacji prosimy o dokładne poinformowanie mechanika o marce samochodu, usterki jaka występuje i rocznika aby wspólnie zaoszczędzić czas nasz i Państwa.  


Z myślą o naszych klientach postanowiliśmy stworzyć cały kompleksowy serwis naprawy regeneracji diagnostyki odnowy oraz wszelkich drobnych napraw samochodów hybrydowych elektrycznych spalinowych oraz pojazdów typu diesel w jednym miejscu to właśnie dlatego postanowiliśmy przenieść wszystkie nasze warsztaty i utworzyć dwa wielkie kompleksy w Warszawie dzięki czemu mogą państwo do nas przyjechać lub wysłać auto na lawecie a sztab specjalistów diagnostów techników mechaników oraz Elektro techników dokona kompleksowej naprawy pojazdu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów podjęliśmy decyzję aby Warszawa była kojarzona z centrum naprawy oraz diagnostyki pojazdów hybrydowych oraz elektrycznych. Nasi klienci przyjeżdżają do nas z całej Polski oraz przywożą swoje auta na lawetach.

Również nasz serwis poszerzył się o możliwość lawetowania auta z najbardziej odległych miast do Warszawy, wierzymy że gromadząc wszystkich najlepszych fachowców pod jednym dachem będziemy w stanie dać państwo najlepszy z możliwych serwisów.

Uwaga: Działamy tylko w Warszawie!​


Uwaga: w chwili obecnej przenieśliśmy całkowicie nasze usługi do Warszawy!

Jedyna opcja naprawy auta hybrydowego i elektrycznego jaką Państwu proponujemy poza Warszawą to na dzień dzisiejszy to wysłanie lawetą do jednego z naszych Warsztatów w Warszawie!

Uwaga: Prowadzimy bardzo oblegany serwis naprawy aut – bardzo prosimy o nie marnowanie czasu naszych mechaników i elektryków. Niestety nie doradzamy i nie mamy czasu na doradzanie co kupić i jakie auto ma lepszy silnik itp, a więc zapraszamy klientów z usterkami samochodów, do regeneracji bateri hybrydowych i naprawy aut spalinowych i elektrycznych do naszych warsztatów.

W nawiązaniu do informacji prosimy o dokładne poinformowanie mechanika o marce samochodu, usterki jaka występuje i rocznika aby wspólnie zaoszczędzić czas nasz i Państwa.  

Posiadamy 3 Warsztaty w Warszawie!​
+ Mobilnego Mechanika pracującego 7 dni w tygodniu!

Czy naprawiacie samochody hybrydowe?

Tak, nasze warsztaty samochodowe serwisują samochody Hybrydowe, naprawaiamy wszystkie modele samochodów z silnikami hybrydowymi w tym Toyota, Lexus, Mercedes, Honda, Audi itp..

Czy serwisujecie auta elektryczne?

Tak oczywiście jesteśmy jedynym serwisem samochodowym który na czas obecny serwisuje samochody elektryczne, naprawiamy invertery/konvertery, elektryke samochodową, prowadzimy szczegółową diagnostykę samochodów elektrycznych.

Gdzie działa wasza firma?

Nasza firma posiada sieć warsztatów samochodowych w Warszawie, aczkolwiek nasi klienci wysyłają do nas samochody z całej Polski lawetami. Dodatkowo można wysłać do naszej firmy baterie hybrydowe w celu regeneracji lub skorzystać z diagnostyki i naprawy w jednym z naszych warsztatów samochodowych.

Czy serwisujecie tylko samochody elektryczne i hybrydowe?

Nie, oczywiście skupiamy się na autach elektrycznych i hybrydowych aczkolwiek posiadamy niezbędny sprzęt do pełnej diagnostyki i naprawy aut spalinowych, serwis samochodów diesel, naprawaiamy też auta wodorowe.

Jak długo trzeba czekać na termin?

Posiadamy sieć warsztatów samochodowych więc przyjmujemy samochody natychmiastowo, w momencie rozmowy z właścicielem firmy można ustalić konkretną datę przyjazdu samochodem.

Jakie baterie hybrydowe regenerejecie?

Nasza firma praktyczne serwisuje prawie każdy model baterii hybrydowych, jesteśmy w stanie naprawić baterie do Toyota, Lexus, Peugeot, Citroen, Honda, Mercedes Audi. Jestesmy specialistami od pełnej regeneracji, odsiarczamy baterie, wymieniamy moduły, pełna diagnostyka komputerowa.

Czy dajecie gwarancję na baterie?

Tak, jako największa Polska firma dajemy zawsze gwarancje od 6 do 12 miesięcy, w tym jesteśmy w stanie zrobić regeneracje baterii hybrydowych, naprawić baterie do samochodu elektrycznego.

Jaki jest orientacyjny koszt regeneracji baterii hybrydowych?

Średnio do Toyota to koszt 2,000 zł plus 400zł za każdy wymieniony moduł, Honda koszt od 5,000zł do 7,000zł w zależności jak mocno zdegradowany jest moduł, Mercedes i Audi to koszt około 10,000 zł do 20,000 zł w zależności jak mocno bateria jest uszkodzona.

Ile kosztuje diagnostyka w naszej firmie?

Koszty diagnostyki dla aut hybrydowych i elektrycznych to 300 zł a dla spalinowych od 100 zł do 200 zł.

Kto będzie naprawiał mój samochód?

Posiadamy w naszej ofercie serwisu samochodowego elektryków samochodowych z 15 letnim doświadczeniem, mechaników aut spalinowych z minimum 10 letnim doświadczeniem.

Jaki jest koszt naprawy samochodu?

Naprawa samochodu w naszych warsztatach samochodowych średnio kosztuje od 800 zł do 2,300 zł w zależności co zostanie wymienione.

Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut sportowych, samochody luksusowe, diagnostyka samochodowa.


SERWIS SAMOCHODOWY

NAPRAWA SAMOCHODÓW & WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA
MECHANIK SAMOCHODOWY WARSZAWA

Masz Pytania? Pełna diagnostyka mechanika serwis samochodów elektrycznych

Zadzwoń do Naszego Biura! Wolne terminy, można dzwonić i umawiać serwis samochodowy od ręki, pełna diagnostyka na orginalnym oprogramowaniu.

SERWIS SAMOCHODOWY AUT, DOBRY MECHANIK, NAPRAWA SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH i ELEKTRYCZNYCH, REGENERACJA BATERII HYBRYDOWYCH

Tel: (+48) 570 933 114

Naprawa Silnika, Elektryk Samochodowy, Naprawa Skrzyni Biegów, Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy

Mechanik & Elektryk - Warsztat Samochodowy w Warszawie
Mechanika Samochodowa & Elektryk Samochodowy – Warsztat Samochodowy w Warszawie

Warsztat samochodów rajdowych WRC, RS, SRS

Naprawa samochodów rajdowych i Sportowych WRC, RS, SRS – Serwis Aut w Warszawie

Jeżeli posiadasz samochód sportowy na przykład sportową Skodę RS Porsche Panamera Ferrari lub inny typ samochodu na przykład Subaru impreza w wersji wRC lub wersji RS. Zapraszamy bardzo serdecznie do naszego warsztatu samochodowego jesteśmy mechanikami samochodowymi którzy uwielbiają nowoczesne sportowe samochody pasjonuje my się samochodami rajdowymi i naprawiamy samochody rajdowe serwisujemy samochody wyścigowe serwisujemy auta nowoczesne oraz najnowocześniejsze auta z dziedzin samochodów sportowych samochodów szutrowych oraz samochodów o potężnych silnikach 500 koni 600 koni na przykład Jesteśmy firmą która jako jedna z nielicznych przyjęła samochód BMW ponad 400 koni w wersji hybrydowej i naprawiliśmy ją w naszym warsztacie samochodów sportowych w Warszawie.

Bardzo często nasza firma a także jest w stanie naprawić samochody luksusowe oraz samochody z pierwszych stron gazet między innymi naprawiamy quady sportowe dla naszych klientów którzy posiadają dodatkowo samochód sportowy i chcą mieć po prostu zrobiony serwis dla wszelkiego typu samochodów oraz takiego nowoczesnego sprzętu sportowego.

Nasza firma naprawa hybrydy zajęła się bardzo mocno rynkiem samochodów sportowych i rynkiem samochodów luksusowych klasy premium ponieważ wierzymy że samochody typu Ferrari samochody typu Porsche w wersjach elektrycznych i hybrydowych oraz wersjach spalinowych w Sport wersji jest nowoczesne i to jest nowe podejście do polskiego rynku motoryzacji.

<a href=Naprawa samochodów rajdowych i Sportowych WRC, RS, SRS – Serwis Aut ” class=”wp-image-8891″/>
Naprawa samochodów rajdowych i Sportowych WRC, RS, SRS – Serwis Aut

Możesz śmiało do nas dzwonić jeżeli posiadasz nowy sportowy samochód jeżeli posiadasz silnik o potężnej mocy nie wiesz co zrobić z tego typu samochodem nie ma problemu Zadzwoń do nas my jako specjaliści od aut turbodoładowanych aut sportowych oraz aut z dużymi silnikami i najnowocześniejszych aut między innymi naprawiamy samochody BMW i Mercedes w wersjach Turbo oraz Porsche w wersji Panamera i Porsche Cayenne w wersji Turbo w hybrydzie oraz w wersjach spalinowych ale w najnowszych wydaniach silnikach czyli najpotężniejszych silnikach Jakie są obecnie dostępne w Europie oraz w Ameryce ponieważ nasza firma oprócz zwykłych standardowych samochodów i europejskich jest w stanie Także naprawić samochody amerykańskie oraz samochody japońskie też w wersji sportowej.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się takimi samochodami jak Maserati jak Ferrari jak Porsche jak w samochody WRC Subaru Impreza. Oczywiście tylko w tych najnowszych wersjach a więc śmiało możemy stwierdzić i porozmawiać z klientem z klasy premium na temat jego nowoczesnego samochodu jeżeli jesteś klientem który posiada samochód powiedzmy WRC Subaru Impreza lub Porsche Panamera Turbo. Zapraszamy bardzo serdecznie do bezpośredniego kontaktu z mechanikiem elektrykiem oraz osobą odpowiedzialną w naszej firmie za naprawę samochodów w wersji Turbo.

Naprawa samochodów rajdowych i Sportowych WRC, RS, SRS

Naprawa samochodów rajdowych i Sportowych WRC, RS, SRS – Serwis Samochodowy

Naprawa samochodów rajdowych i Sportowych WRC, RS, SRS, Infiniti, Jaguar, Land Rover, BMW, Auta luksusowe oraz klasy premium.


Dodatkowo prowadzimy Serwis jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Blacharz Warszawa i Lakiernik samochodowy Warszawa

Jako Mechanik Samochodowy z Warszawy regenerujemy części do samochodów spalinowych i diesel. Posiadamy też nowoczesny auto serwis Warszawa działamy jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Lakiernik samochodowy w Warszawie, oraz serwis dla aut Blacharz samochodowy w Warszawie  i w okolicach Warszawy, naprawiamy samochody i prowadzimy diagnostykę samochodową. Zobacz też nasze inne serwisy Serwis Motocykli Warszawa, Serwis i Naprawa Quadów Warszawa, Naprawa jachtów, motorówek i skuterów wodnych. Zapraszamy serdecznie do naszych warsztatów w Warszawie.

Zadzwoń!