ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

SMARY, OLEJ I FILTRY – profesjonalna wymiana oleju oraz filtrów w twoim samochodzie. Posiadamy najwyższej jakości smary kupujemy tylko akredytowane produkty.

SMARY, OLEJ I FILTRY - Naprawa hybrydy

Wymień u nas OLEJ w swoim samochodzie zmień FILTRY na nowe. Nasza firma pomogła już tysiące klientów. Zapraszamy do spróbowania naszego serwisu.

Wymiana Oleju z Naprawa-Hybrydy.pl

Naprawiamy samochody hybrydowe oraz elektryczne w całej Polsce. W tym także zajmujemy się wymianą oleju, filtrów w twoim samochodzie, staramy się aby smary których używamy były wysokiej jakości oraz nie były wcześniej użyte. A więc używając naszej firmy i naszego serwisu będziesz zadowolonym klientem.

Pomożemy tobie w naprawie twojej usterce lub po prostu w wymianie płynów, olejów oraz wszystkiego niezbędnego w czasie użytkowania twojego samochodu osobowego. Ile kosztuje tak naprawdę wymiana oleju w naszym warsztacie? A więc wymiana oleju do samochodu hybrydowego to najlepszy sposób na zadbanie o silnik. W większości przypadków nie jest to droga usługa. W naszej firmie mechanik zawsze wybiera odpowiednie filtry oraz odpowiedni olej do twojego samochodu.

Orientacyjne ceny w naszym warsztacie

Bańka oleju w rozmiarze 4-5 litrów Wystarcza do większości silników 100zł do 200zł
Wymiana Filtra 20zł - 40zł ale rzadko spotykanych modelach do 150zł
Robocizna ( zależna od modelu ) od 20zł do 100zł
Dodatkow filtry 30zł za sztukę
Cały pakiet ( zależne od modelu ) od 150zł nawet do 500zł

Dlaczego warto wymienić Smary, Olej i Filtry u nas?

Nasza firma zawsze dba o to aby twój silnik działało bez szwanku dlatego staramy się wymieniać olej dla naszych klientów regularnie. Pamiętajmy o tym że najlepiej wymienić olej co najmniej raz w roku lub co około 15000 km. Zawsze dodajemy informacje o ostatniej wymianie oleju do twojej książki serwisowej ponieważ w przyszłości będzie to duży Atut w przypadku decyzji o sprzedaży twojego auta benzynowego lub hybrydowego.

 • Zawsze Staramy się zadbać o wszystkie szczegóły
 • Z naszą firmą zawsze jest niski koszt wymiany filtrów i oleju.
 • Nasza firma Naprawa-Hybrydy.pl działa praktycznie w każdym rejonie w Polsce
 • Nasza firma działa jako Mobile mechanik dojeżdżając do klienta.
 • U nas nie ma poprawek zawsze Staramy się wykonać naszą pracę rzetelnie.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

 • Jaki typ oleju warto używać półsyntetyczny czy syntetyczny?

  Syntetyczne oleje silnikowe są wytwarzane w procesie syntezy, który bierze bardzo małe cząsteczki i składa je w większe. To wszystko zależy od typu silnika w twoim samochodzie oraz od tego jaki olej wcześnie Używałeś.

 • Samodzielna wymiana oleju w Hybrydzie – czy warto?

  Tak naprawdę do wymiany oleju w samochodzie potrzebny jest garaż z kanałem ponieważ musimy się dostać jakoś do podwozia. Następną trudnością którą napotkamy jest potrzeba posiadania odpowiednich zestawów narzędzi który jednorazowo kosztuje około 100 zł. A więc koszta w większości są większe niż prosta sprawa u mechanika.

 • Co zrobić ze starym olejem samochodowym?

  Przede wszystkim olej który byłem w swoim samochodzie i został zużyty podlega bardzo restrykcyjnym normą. Starego oleju samochodowego nie możemy po prostu tak sobie wylać. Koniecznie trzeba go zutylizować lub dostarczyć do specjalne na przykład do miejsca gdzie składuje się odpady komunalne.

© Copyright 2020 by Naprawa Samochodów Hybrydowych