ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

Zmiana opon i kół z naszym warsztatem, działamy w całej Polsce Zapraszamy wszystkich serdecznie do spróbowania naszego serwisu.

ZMIANA OPON I KÓŁ z Naprawa Hybrydy.pl

Jesteśmy rzetelni pracowici, posiadamy tylko najlepsze opinie czyli pięciogwiazdkowe na mapach Google. Zawsze staramy się dawać promocyjne ceny.

ZMIANA OPON I KÓŁ PRZEGLĄD USŁUG

Oferujemy pełen zakres usług serwisów samochodów osobowych dla właścicieli pojazdów w całej Polsce. Nasi specjaliści wiedzą, jak obsługiwać szeroki zakres usług samochodowych w Warszawie, Wrocławiu oraz w Krakowie. Bez względu na to, czy jeździsz samochodem spalinowym, elektryczny, hybrydowym czy średniej wielkości czy SUV-em. Mechanicy naprawa-hybrydy.pl dokładają starań, aby Twój pojazd hybrydowy lub elektryczny działał najlepiej przed opuszczeniem naszego serwisu samochodowego. Możemy Ci pomóc we wszystkim, od wymiany oleju po wymianę silnika. Poradzimy sobie z każdym problemem zarówno w pojazdach zagranicznych, jak i krajowych.

Nasi specjaliści wiedzą, jak obsługiwać szeroki zakres usług samochodowych jesteśmy specjalistami w samochodach hybrydowych oraz elektrycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie samochodów. Współpracujemy z wieloma firmami które nam pomagają w naprawach twojego samochodu.

ORIENTACYJNE CENY

Naprawa przednich hamulców 49.95zł
Naprawa tylnych hamulców 59.95zł
Tarcze Sportowe z hamulcami 95.25zł
Opony zimowe 99.95 zł za Sztukę
Tarcze/ Opony 600zł za całość

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZA FIRMA?

Naprawa-Hybrydy.pl Oferuje pełen zakres usług. Około 97% polskich samochodów hybrydowych trafia do naszej firmy korzystając z najnowocześniejszych systemów diagnozy samochodów elektrycznych. Nasza firma zdobyła renomę na rynku motoryzacyjnym i dla nas była to szansa na dotarcie do olbrzymiej liczby potencjalnych użytkowników samochodów hybrydowych.

 • Najszybsza wymiana opon w najkrótszym możliwym czasie
 • Możliwość wymiany opon na miejscu w naszym warsztacie
 • Wymieniamy opony we wszystkich samochodach hybrydowych
 • Serwis tego samego dnia w przypadku większości napraw i konserwacji
 • Zawsze wywiązujemy się w terminie oraz u nas nie ma bezsensownych poprawek

POPULARNE PYTANIA

 • Czy mogę wymienić opony 24 godziny na dobę?

  Niestety nie nasza firma oferuje serwis 24 godziny tylko i odnośnie diagnostyki oraz regeneracji baterii hybrydowych wraz z wymianą podzespołów.

 • Lepiej kupić pojedynczą oponę cały zestaw?

  W sumie to tak naprawdę nie ma różnicy, oczywiście przy kupnie czterech opon dostaniesz discount ze strony naszej firmy.

 • Zmiana opon i kół jak długo to trwa?

  W sumie zmiana opon i kół trwa powiedzmy kilka godzin. Aczkolwiek jeżeli chodzi o czas w którym to zrobimy zależy od tego kiedy klient zadzwoni i na jaki czas go umówimy.

ZMIANA OPON I KÓŁ z Naprawa Hybrydy.pl

ZMIANA OPON I KÓŁ z Naprawa Hybrydy.pl
© Copyright 2020 by Naprawa Samochodów Hybrydowych