Ładowanie

NAPRAWA SAMOCHODÓW WARSZAWA

Naprawa Samochodów Hybrydowych, Elektrycznych i z Ad-Blue - Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.
Kontakt
Jak sprawdzić baterie w hybrydzie - Naprawa hybrydy

Jak sprawdzić baterie w hybrydzie?

Jak sprawdzić baterie w hybrydzie? Aby tak naprawdę w pełni sprawdzić baterię w samochodzie hybrydowym należy podłączyć ją do oryginalnego oprogramowania między innymi takiego oprogramowania jak Bosch lub oprogramowania prosto od producenta i to jest jedyna droga aby dokładnie sprawdzić wszystkie moduły podzespoły oraz potencjalne awarie baterii hybrydowych.

3 Kroki które musisz wiedzieć przed kupnem auta hybrydowego!


Nr.1 Jak sprawdzić baterie w hybrydzie zobacz poradnik 👇


Nr.2 Co trzeba wiedzieć przed zakupem używanej hybrydy? 👇


Nr.3 Za regenerację akumulatorów zostawicie u nas w serwisie kilka tys. zł! 👇

Czytaj więcej: https://www.wyborkierowcow.pl/hybrydy-oszczedne-tylko-w-jezdzie-za-regeneracje-akumulatorow-zostawimy-w-serwisie-kilka-tys-zl/

Dodatkowo: Spalanie po wyczerpaniu baterii

Spalanie po wyczerpaniu baterii

Jak sprawdzić baterie w hybrydzie? – Testuj Hybrydy z najlepszymi mechanikami do hybrydy i aut elektrycznych w całej Polsce.
Jak sprawdzić baterie w hybrydzie? - Testuj Hybrydy z najlepszymi mechanikami do hybrydy i <a href=aut elektrycznych w całej Polsce.” class=”wp-image-7703″/>
Jak testować baterie w hybrydzie? – Testuj Hybrydy z najlepszymi mechanikami do hybrydy i aut elektrycznych w całej Polsce.

Samochodu hybrydowego oraz elektrycznego odbywa się tylko i wyłącznie w autoryzowanym serwisie lub w serwisie samochodu który jest w pełni ogarnąć z podłączeniem najnowocześniejszego systemu który musi być bardzo dobrze zorganizowany przez Techników samochodowych.

Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy w Warszawie oraz Serwis Elektryka Samochodowego w stolicy. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut sportowych, samochody luksusowe, diagnostyka samochodowa.


Uwaga: w chwili obecnej przenieśliśmy całkowicie nasze usługi do Warszawy

Jedyna opcja naprawy auta hybrydowego i elektrycznego jaką Państwu proponujemy poza Warszawą to na dzień dzisiejszy to wysłanie Lawetą do jednego z naszych Warsztatów w Warszawie!

Naprawiamy Samochody hybrydowe i Elektryczne nasza firma działa na terenie całej Warszawy pomagając kierowcom którzy posiadają samochody hybrydowe. Zapraszamy wszystkich serdecznie do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy.

Prowadzimy serwis naprawy aut – bardzo prosimy o nie marnowanie czasu naszych mechaników i elektryków. Niestety nie doradzamy i nie mamy czasu na doradzanie co kupić i jakie auto ma lepszy silnik itp, a więc zapraszamy klientów z usterkami samochodów, do regeneracji bateri hybrydowych i naprawy aut spalinowych i elektrycznych do naszych warsztatów.

W nawiązaniu do informacji prosimy o dokładne poinformowanie mechanika o marce samochodu, usterki jaka występuje i rocznika aby wspólnie zaoszczędzić czas nasz i Państwa.  


Z myślą o naszych klientach postanowiliśmy stworzyć cały kompleksowy serwis naprawy regeneracji diagnostyki odnowy oraz wszelkich drobnych napraw samochodów hybrydowych elektrycznych spalinowych oraz pojazdów typu diesel w jednym miejscu to właśnie dlatego postanowiliśmy przenieść wszystkie nasze warsztaty i utworzyć dwa wielkie kompleksy w Warszawie dzięki czemu mogą państwo do nas przyjechać lub wysłać auto na lawecie a sztab specjalistów diagnostów techników mechaników oraz Elektro techników dokona kompleksowej naprawy pojazdu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów podjęliśmy decyzję aby Warszawa była kojarzona z centrum naprawy oraz diagnostyki pojazdów hybrydowych oraz elektrycznych. Nasi klienci przyjeżdżają do nas z całej Polski oraz przywożą swoje auta na lawetach.

Również nasz serwis poszerzył się o możliwość lawetowania auta z najbardziej odległych miast do Warszawy, wierzymy że gromadząc wszystkich najlepszych fachowców pod jednym dachem będziemy w stanie dać państwo najlepszy z możliwych serwisów.

Uwaga: Działamy tylko w Warszawie!​


Uwaga: w chwili obecnej przenieśliśmy całkowicie nasze usługi do Warszawy!

Jedyna opcja naprawy auta hybrydowego i elektrycznego jaką Państwu proponujemy poza Warszawą to na dzień dzisiejszy to wysłanie lawetą do jednego z naszych Warsztatów w Warszawie!

Uwaga: Prowadzimy bardzo oblegany serwis naprawy aut – bardzo prosimy o nie marnowanie czasu naszych mechaników i elektryków. Niestety nie doradzamy i nie mamy czasu na doradzanie co kupić i jakie auto ma lepszy silnik itp, a więc zapraszamy klientów z usterkami samochodów, do regeneracji bateri hybrydowych i naprawy aut spalinowych i elektrycznych do naszych warsztatów.

W nawiązaniu do informacji prosimy o dokładne poinformowanie mechanika o marce samochodu, usterki jaka występuje i rocznika aby wspólnie zaoszczędzić czas nasz i Państwa.  

Posiadamy 3 Warsztaty w Warszawie!​
+ Mobilnego Mechanika pracującego 7 dni w tygodniu!

Czy naprawiacie samochody hybrydowe?

Tak, nasze warsztaty samochodowe serwisują samochody Hybrydowe, naprawaiamy wszystkie modele samochodów z silnikami hybrydowymi w tym Toyota, Lexus, Mercedes, Honda, Audi itp..

Czy serwisujecie auta elektryczne?

Tak oczywiście jesteśmy jedynym serwisem samochodowym który na czas obecny serwisuje samochody elektryczne, naprawiamy invertery/konvertery, elektryke samochodową, prowadzimy szczegółową diagnostykę samochodów elektrycznych.

Gdzie działa wasza firma?

Nasza firma posiada sieć warsztatów samochodowych w Warszawie, aczkolwiek nasi klienci wysyłają do nas samochody z całej Polski lawetami. Dodatkowo można wysłać do naszej firmy baterie hybrydowe w celu regeneracji lub skorzystać z diagnostyki i naprawy w jednym z naszych warsztatów samochodowych.

Czy serwisujecie tylko samochody elektryczne i hybrydowe?

Nie, oczywiście skupiamy się na autach elektrycznych i hybrydowych aczkolwiek posiadamy niezbędny sprzęt do pełnej diagnostyki i naprawy aut spalinowych, serwis samochodów diesel, naprawaiamy też auta wodorowe.

Jak długo trzeba czekać na termin?

Posiadamy sieć warsztatów samochodowych więc przyjmujemy samochody natychmiastowo, w momencie rozmowy z właścicielem firmy można ustalić konkretną datę przyjazdu samochodem.

Jakie baterie hybrydowe regenerejecie?

Nasza firma praktyczne serwisuje prawie każdy model baterii hybrydowych, jesteśmy w stanie naprawić baterie do Toyota, Lexus, Peugeot, Citroen, Honda, Mercedes Audi. Jestesmy specialistami od pełnej regeneracji, odsiarczamy baterie, wymieniamy moduły, pełna diagnostyka komputerowa.

Czy dajecie gwarancję na baterie?

Tak, jako największa Polska firma dajemy zawsze gwarancje od 6 do 12 miesięcy, w tym jesteśmy w stanie zrobić regeneracje baterii hybrydowych, naprawić baterie do samochodu elektrycznego.

Jaki jest orientacyjny koszt regeneracji baterii hybrydowych?

Średnio do Toyota to koszt 2,000 zł plus 400zł za każdy wymieniony moduł, Honda koszt od 5,000zł do 7,000zł w zależności jak mocno zdegradowany jest moduł, Mercedes i Audi to koszt około 10,000 zł do 20,000 zł w zależności jak mocno bateria jest uszkodzona.

Ile kosztuje diagnostyka w naszej firmie?

Koszty diagnostyki dla aut hybrydowych i elektrycznych to 300 zł a dla spalinowych od 100 zł do 200 zł.

Kto będzie naprawiał mój samochód?

Posiadamy w naszej ofercie serwisu samochodowego elektryków samochodowych z 15 letnim doświadczeniem, mechaników aut spalinowych z minimum 10 letnim doświadczeniem.

Jaki jest koszt naprawy samochodu?

Naprawa samochodu w naszych warsztatach samochodowych średnio kosztuje od 800 zł do 2,300 zł w zależności co zostanie wymienione.


SERWIS SAMOCHODOWY

NAPRAWA SAMOCHODÓW & WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA
MECHANIK SAMOCHODOWY WARSZAWA

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura! Wolne terminy, można dzwonić i umawiać serwis samochodowy od ręki, pełna diagnostyka na orginalnym oprogramowaniu.

SERWIS SAMOCHODOWY AUT, DOBRY MECHANIK, NAPRAWA SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH i ELEKTRYCZNYCH, REGENERACJA BATERII HYBRYDOWYCH

Tel: (+48) 570 933 114

Naprawa Silnika, Elektryk Samochodowy, Naprawa Skrzyni Biegów, Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy

Mechanik & Elektryk - Warsztat Samochodowy w Warszawie
Mechanika Samochodowa & Elektryk Samochodowy – Warsztat Samochodowy w Warszawie

Zobacz też nasze inne kategorie oraz artykuły na temat naprawy i serwisu samochodowego: Mechanik Samochodowy Warszawa, diagnostyka samochodów, naprawa samochodów, serwis aut hybrydowych.

Na przykład nasz warsztat samochodowy który mieści się w Warszawie tylko i wyłącznie naprawia samochody hybrydowe oraz samochody elektryczne i na tej podstawie możemy śmiało stwierdzić że każdy klient który przyjeżdża do nas masz pewność że zajmujemy się tego typu pojazdami na 100% a nie na 5% jak większość Mechaników samochodowych w Warszawie.

Nasi specjaliści podłączają samochód elektryczny do oryginalnego oprogramowania na przykład Audi Toyota lub Mercedes następnie zawsze sprawdzamy orginalnym oprogramowaniem firmy Bosch który jest tak że bardzo dobrze skonfigurowany z samochodami hybrydowymi oraz samochodami elektrycznymi.

Później posiadamy własne systemy komputerowe które możemy spełnić sprawdzić zobaczyć i ustawić tak aby działały. Następnie wszystko diagnozujemy sprawdzamy i na tej podstawie jesteśmy w stanie wydać dokładny spis co jest zepsute w baterii i na dodatek jesteśmy w stanie wydrukować państwu informacje prosto z systemu komputerowego w samochodzie który pokazuje na przykład jaka bateria czy Jaka część baterii i mówimy tutaj u module jest uszkodzona.

Każda Bateria posiada moduły dla przykładu toyota Prius posiada 28 modułów. A więc wszystko zależy od wielkości samochodu i od silnika które musi być napędzane oczywiście 400 konne potwory BMW oraz Mercedes posiadają duże baterie praktycznie na całym oraz na całe podwozie w samochodzie więc możemy śmiało stwierdzić że ta bateria będą ogromne.

Mniejsze samochody będą miały mniejsze baterie aczkolwiek testowanie sprawdzanie oraz uwierzytelnienie łącznie z adaptacją baterii samochodowych wygląda całkowicie tak samo w każdym modelu elektrycznego lub hybrydowego.

Jak sprawdzić oraz testować baterie w hybrydzie?

Wystarczy przyjechać do naszego warsztatu samochodowego i nasz mechanik samochodowy dokładnie jest prawdziwa samochód hybrydowy elektryczny oraz dokładnie przy świetle i wszystkie niezbędne wiązki kable oraz wszystkie inne potrzebne rzeczy tak aby spełnić dyktować swoją baterie hybrydową Zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego samochodów hybrydowych oraz elektrycznych w Warszawie.

Naprawa Samochodów & Warsztat Samochodowy Warszawa

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura!

Mechanik Samochodowy

Tel: (+48) 570 933 114


Dodatkowo prowadzimy Serwis jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Blacharz Warszawa i Lakiernik samochodowy Warszawa

Jako Mechanik Samochodowy z Warszawy regenerujemy części do samochodów spalinowych i diesel. Posiadamy też nowoczesny auto serwis Warszawa działamy jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Lakiernik samochodowy w Warszawie, oraz serwis dla aut Blacharz samochodowy w Warszawie  i w okolicach Warszawy, naprawiamy samochody i prowadzimy diagnostykę samochodową. Zobacz też nasze inne serwisy Serwis Motocykli Warszawa, Serwis i Naprawa Quadów Warszawa, Naprawa jachtów, motorówek i skuterów wodnych. Zapraszamy serdecznie do naszych warsztatów w Warszawie.

3 thoughts on “Jak sprawdzić baterie w hybrydzie?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!