Co ile lat wymiana akumulatorów w hybrydzie

Co ile lat wymiana akumulatorów w hybrydzie?

5 maja, 2020 0 Przez Naprawa Hybrydy

Co ile lat wymiana akumulatorów w hybrydzie? – Średnio co 10 lat.

Z naszego doświadczenia w momencie kiedy samochód samochód jest używany powyżej 10 lat powinniście wymienić baterię hybrydową na nową lub na pewno w pełni regenerować baterie hybrydową i wymieniać wszystkie moduły po to aby samochód znów dostawał takie same wartości oraz informację do systemu komputera pokładowego.

Średnio rzecz biorąc nasi klienci mnie więcej po około 10 do 12 lat używania baterii hybrydowych i mówimy tutaj szczególnie o dwóch Markach samochodów mówimy tutaj o Toyota oraz o Honda to są dwa najbardziej popularne samochody hybrydowe w naszym polskim kraju.

Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut sportowych, samochody luksusowe, diagnostyka samochodowa.


SERWIS SAMOCHODOWY

NAPRAWA SAMOCHODÓW & WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA
MECHANIK SAMOCHODOWY WARSZAWA

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura! Wolne terminy, można dzwonić i umawiać serwis samochodowy od ręki, pełna diagnostyka na orginalnym oprogramowaniu.

SERWIS SAMOCHODOWY AUT, DOBRY MECHANIK, NAPRAWA SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH i ELEKTRYCZNYCH, REGENERACJA BATERII HYBRYDOWYCH

Tel: (+48) 570 933 114

Naprawa Silnika, Elektryk Samochodowy, Naprawa Skrzyni Biegów, Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy

Mechanik & Elektryk - Warsztat Samochodowy w Warszawie
Mechanika Samochodowa & Elektryk Samochodowy – Warsztat Samochodowy w Warszawie

Zobacz też nasze inne kategorie oraz artykuły na temat naprawy i serwisu samochodowego: Mechanik Samochodowy Warszawa, diagnostyka samochodów, naprawa samochodów, serwis aut hybrydowych.

Klienci których dostajemy codziennie do naszego warsztatu Średnio od 10 do 12 lat użytkowania samochodu hybrydowego a w szczególności baterii hybrydowej zmienia się właśnie podzespoły i regeneruje całkowicie baterie hybrydową w tym czasie.

Oczywiście taxi oraz firmy przewozowe średnio wymieniające o 5 lat baterie hybrydowe.

Co ile lat test akumulatorów w hybrydzie? – Średnio co 5-7 Lat

Co ile lat wymiana akumulatorów w hybrydzie? – Średnio co 10 do 12 lat użytkowania aut hybrydowych. Honda 10 a Toyota spokojnie trzyma 12 lat.

Aczkolwiek aby dokładnie sprawdzić wszystkie moduły podzespoły inwertery w baterii hybrydowej musicie posiadać komputer oraz pełne oprogramowanie tak aby mieć pewność że nie po minęliście żadnego podzespołu na dodatek warto pamiętać o tym że moduły baterii hybrydowej idą parami a więc jeżeli komputer pokaże przykładowo zepsuty moduł numer 3 to znaczy że moduł numer 3 i 4 powinien zostać wymieniony lub co najmniej spełnić testowany i naładowany zewnętrzną ładowarką tak aby miał wysoką nominalność.

Wielo letnie doświadczenie w naprawie samochodów hybrydowych oraz elektrycznych pokazało nam że baterie hybrydowe poniżej 3 lat w ogóle się nie psują można śmiało kupować samochody z rynku wtórnego poniżej 5 lat ponieważ do tego momentu nie mamy po prostu klientów na baterie hybrydowe a więc z kolei przekłada się to na bardzo dobre użytkowanie samochodów hybrydowych w szczególności nasza firma poleca oczywiście samochody marki Toyota oraz Lexus ponieważ są to samochody które są najbardziej popularne na polskim i europejskim rynku samochodowym a na dodatek są najbardziej i najdłużej rozwijane w technologii hybrydowej.

Oczywiście firma Lexus bezpośrednio współpracuje z firmą Toyota i moduły do tego typu samochodów są oczywiście produkowane w firmie Toyota i ich sadzone do baterii w samochodach Lexus więc śmiało możecie kupować te dwie marki honda niestety bardzo często się psuje ponieważ ich technologia nie była jeszcze tak rozwinięta lata temu obecnym czasie jest coraz lepiej coraz mniej samochodów Honda przyjeżdża do nas aczkolwiek cały czas zdarzają się pojedyncze przypadki.

W każdym bądź razie jeżeli posiadacie samochód elektryczny lub hybrydowy zapraszamy bezpośrednio do nas Testujemy i jeżeli Wydaje wam się że bateria Za dużo mocy oddaje lub za mało mocy pobiera jesteśmy w stanie pomóc wam w pełni w naprawie waszego samochodu.

Co ile lat wymiana akumulatorów w hybrydzie? – Średnio co 10 lat.

Naprawa Samochodów & Warsztat Samochodowy Warszawa

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura!

Mechanik Samochodowy

Tel: (+48) 570 933 114


Dodatkowo prowadzimy Serwis jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Blacharz Warszawa i Lakiernik samochodowy Warszawa

Jako Mechanik Samochodowy z Warszawy regenerujemy części do samochodów spalinowych i diesel. Posiadamy też nowoczesny auto serwis Warszawa działamy jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Lakiernik samochodowy w Warszawie, oraz serwis dla aut Blacharz samochodowy w Warszawie  i w okolicach Warszawy, naprawiamy samochody i prowadzimy diagnostykę samochodową. Zobacz też nasze inne serwisy Serwis Motocykli Warszawa, Serwis i Naprawa Quadów Warszawa, Naprawa jachtów, motorówek i skuterów wodnych. Zapraszamy serdecznie do naszych warsztatów w Warszawie.