Ładowanie

NAPRAWA SAMOCHODÓW WARSZAWA

Naprawa Samochodów Hybrydowych, Elektrycznych i z Ad-Blue - Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.
Kontakt
Naprawa samochodów elektrycznych w Warszawie

Naprawa samochodów elektrycznych

Naprawa samochodów elektrycznych. Nasz warsztat samochodowy zajmuje się bardzo profesjonalnie naprawą baterii do samochodów elektrycznych oraz diagnostyką samochodów elektrycznych. Między innymi zajmujemy się całą wymianą wiązki elektrycznej, regeneracją baterii do samochodów elektrycznych, wymiana silnika oraz regeneracja alternatorów do samochodów elektrycznych.

Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut sportowych, samochody luksusowe, diagnostyka samochodowa.


SERWIS SAMOCHODOWY

NAPRAWA SAMOCHODÓW & WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA
MECHANIK SAMOCHODOWY WARSZAWA

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura! Wolne terminy, można dzwonić i umawiać serwis samochodowy od ręki, pełna diagnostyka na orginalnym oprogramowaniu.

SERWIS SAMOCHODOWY AUT, DOBRY MECHANIK, NAPRAWA SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH i ELEKTRYCZNYCH, REGENERACJA BATERII HYBRYDOWYCH

Tel: (+48) 570 933 114

Naprawa Silnika, Elektryk Samochodowy, Naprawa Skrzyni Biegów, Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy

Mechanik & Elektryk - Warsztat Samochodowy w Warszawie
Mechanika Samochodowa & Elektryk Samochodowy – Warsztat Samochodowy w Warszawie

Zobacz też nasze inne kategorie oraz artykuły na temat naprawy i serwisu samochodowego: Mechanik Samochodowy Warszawa, diagnostyka samochodów, naprawa samochodów, serwis aut hybrydowych.

Tworzymy nasz biznes samochodowy ponieważ wierzymy w przyszłość samochodów elektrycznych w naszym kraju nasi specjaliści posiadają bardzo duże doświadczenie i posiadają oczywiście szereg szkoleń które przechodzili W takich firmach jak Toyota Bosch Honda Mercedes a nawet Ferrari. Wiele lat stworzyliśmy nasz warsztat samochodowy oraz stworzyliśmy dokładny serwis oraz diagnostykę specjalnie dostosowaną do samochodów elektrycznych.

Na salę szkolenie które dawaliśmy naszym pracownikom jest naprawdę potężne ponieważ od wielu lat Tworzymy bardzo duży szereg możliwości naprawy oraz regeneracji baterii hybrydowych w samochodach elektrycznych między innymi jesteśmy w stanie naprawić baterie PHEV oraz system HV.

Naprawa aut elektrycznych - Warszawa
Naprawa aut elektrycznych oraz Serwis Samochodowy

Posiadamy Specjalistyczny warsztat samochodowy który zajmuje się właśnie tą tematyką Warszawa oraz okolice to nasza specjalność działamy w całej Warszawie nasi klienci przyjeżdżają do nas nie tylko z Warszawy ale także z całej Polski a więc śmiało możemy stwierdzić że jesteśmy przedstawicielami najbardziej rozwijającego się rynku motoryzacyjnego czyli rynku naprawy samochodów elektrycznych w Polsce.

W Warszawie jesteśmy bardzo dobrze znanym warsztatem samochodowym który tylko i wyłącznie zajmuje się samochodami elektrycznymi, między innymi klienci przywożą do nas samochody po to abyśmy zdiagnozowali sprawdzali układ baterii oraz układ elektryczny w samochodach włącznie z pełną diagnostyką po to aby mieć możliwość współpracy z odpowiednimi ludźmi którzy mają odpowiednią wiedzę na temat samochodów elektrycznych.

Serwis aut u elektryka - Naprawa samochodów elektrycznych w Warszawie
Serwis aut u elektryka – Naprawa samochodów elektrycznych w Warszawie

Między innymi samochody elektryczne oraz samochody plug-in ładowane z gniazdka są coraz częściej widywane na salonach samochodowych w Warszawie. Samochody te między innymi otrzymując oraz nową stylistykę coraz mocniejsze silniki oraz cały czas są udoskonalone poprzez sprawdzanie oraz testowanie układu jezdnego i oczywiście firmy które zajmują się tego typu samochodami zwiększają pojemność baterii elektrycznych po to aby klient posiadał nie tylko przyjemną jazdę samochodem elektrycznym ale także aby mógł dojechać w wyznaczone miejsce troszeczkę dalej niż jest zaplanowane przez producenta w obecnym czasie.

Tania Diagnostyka samochodów elektrycznych

Naprawa samochodów elektrycznych – Warszawski Serwis , Diagnostyka Aut, Elektryk, Mechanik, Obsługa oraz testy. Tanio i Skutecznie jak ASO.

Wieloletnie doświadczenie oraz tysiące szkoleń które pomogły nam w budowaniu naszej marki zaowocowało największą polską firmą która zajmuje się regeneracją baterii do samochodów elektrycznych oraz naprawa silników w samochodach elektrycznych.

Serwis i Diagnostyka Elektrycznych aut w Warszawie
Diagnostyka Elektrycznych aut w Warszawie

Każdy nasz klient jest zadowolony z naszego serwisu aut elektrycznych, wszystko co posiadamy jest ustawione i skonfigurowane tak abyśmy byli w stanie przeciwdziałać wszystkim potencjalnym usterką w samochodach elektrycznych oraz w samochodach o alternatywnym napędzie między innymi regenerować liśmy już baterie do tego typu samochodów oraz regenerowaliśmy już alternatory do samochodów elektrycznych.

Klienci przyjeżdżają do nas nie tylko z Wrocławia Krakowa Poznania Szczecina Bydgoszczy ale także z takich państw jak Niemcy oraz Islandia gdzie bardzo popularne są samochody elektryczne.

Wiele lat doświadczenia na polskim rynku motoryzacyjnym naprawdę jest warte ciężkiej pracy nasi specjaliści oraz osoby które pracują dla naszej firmy posiadają niesamowite doświadczenie w bateriach hybrydowych w układach baterii w samochodach elektrycznych posiadamy także specjalistycznych elektryków oraz Mechaników samochodowych którzy bezbłędnie diagnozują wszystkie usterki w samochodach elektrycznych.

Aby podłączyć samochód elektryczny do komputera pokładowego aby testować sprawdzać i kasować błędy jest potrzebny naprawdę wysokiej jakości sprzęt między innymi kable światłowodu które są w stanie szczytach na przykład tak trudne samochody do diagnostyki jak BMW i3 lub BMW w wersji hybrydowej.

Diagnsotyka aut elektrycznych

Tworzymy nasz biznes na solidnych podstawach i wiemy że samochody elektryczne są przyszłością naszego kraju tworzymy rzetelnie współpracujący biznes z klientem na podstawie każdej diagnozy jesteśmy w stanie sprawdzić klienta samochód dokładnie przejrzeć wszystkie możliwe usterki oraz w pełni ustalić wszystkie podzespoły oraz sprawdzić czy komputer pokładowy nie pokazuje niewłaściwych informacji.

Nasi technicy są w stanie Także dokładnie przejrzeć wszystkie systemy elektryczne w samochodzie zaczynając od radia kończąc na takich systemach jak ABS lub ESP wszystkie usterki jesteśmy w stanie diagnozować oraz naprawiać na miejscu w naszym warsztacie w Warszawie.

Kraków, Wrocław, Warszawa, Bydgoszcz – Serwis i Naprawa samochodów elektrycznych

Naprawa Samochodów & Warsztat Samochodowy Warszawa

Masz Pytania? Wymiana czujnika opadów deszczu Warszawa

Zadzwoń do Naszego Biura!

Mechanik Samochodowy

Tel: (+48) 570 933 114


Dodatkowo prowadzimy Serwis jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Blacharz Warszawa i Lakiernik samochodowy Warszawa

Jako Mechanik Samochodowy z Warszawy regenerujemy części do samochodów spalinowych i diesel. Posiadamy też nowoczesny auto serwis Warszawa działamy jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Lakiernik samochodowy w Warszawie, oraz serwis dla aut Blacharz samochodowy w Warszawie  i w okolicach Warszawy, naprawiamy samochody i prowadzimy diagnostykę samochodową. Zobacz też nasze inne serwisy Serwis Motocykli Warszawa, Serwis i Naprawa Quadów Warszawa, Naprawa jachtów, motorówek i skuterów wodnych. Zapraszamy serdecznie do naszych warsztatów w Warszawie.


Uwaga: w chwili obecnej przenieśliśmy całkowicie nasze usługi do Warszawy

Jedyna opcja naprawy auta hybrydowego i elektrycznego jaką Państwu proponujemy poza Warszawą to na dzień dzisiejszy to wysłanie Lawetą do jednego z naszych Warsztatów w Warszawie!

Naprawiamy Samochody hybrydowe i Elektryczne nasza firma działa na terenie całej Warszawy pomagając kierowcom którzy posiadają samochody hybrydowe. Zapraszamy wszystkich serdecznie do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy.

Prowadzimy serwis naprawy aut – bardzo prosimy o nie marnowanie czasu naszych mechaników i elektryków. Niestety nie doradzamy i nie mamy czasu na doradzanie co kupić i jakie auto ma lepszy silnik itp, a więc zapraszamy klientów z usterkami samochodów, do regeneracji bateri hybrydowych i naprawy aut spalinowych i elektrycznych do naszych warsztatów.

W nawiązaniu do informacji prosimy o dokładne poinformowanie mechanika o marce samochodu, usterki jaka występuje i rocznika aby wspólnie zaoszczędzić czas nasz i Państwa.  


Z myślą o naszych klientach postanowiliśmy stworzyć cały kompleksowy serwis naprawy regeneracji diagnostyki odnowy oraz wszelkich drobnych napraw samochodów hybrydowych elektrycznych spalinowych oraz pojazdów typu diesel w jednym miejscu to właśnie dlatego postanowiliśmy przenieść wszystkie nasze warsztaty i utworzyć dwa wielkie kompleksy w Warszawie dzięki czemu mogą państwo do nas przyjechać lub wysłać auto na lawecie a sztab specjalistów diagnostów techników mechaników oraz Elektro techników dokona kompleksowej naprawy pojazdu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów podjęliśmy decyzję aby Warszawa była kojarzona z centrum naprawy oraz diagnostyki pojazdów hybrydowych oraz elektrycznych. Nasi klienci przyjeżdżają do nas z całej Polski oraz przywożą swoje auta na lawetach.

Również nasz serwis poszerzył się o możliwość lawetowania auta z najbardziej odległych miast do Warszawy, wierzymy że gromadząc wszystkich najlepszych fachowców pod jednym dachem będziemy w stanie dać państwo najlepszy z możliwych serwisów.

Uwaga: Działamy tylko w Warszawie!​


Uwaga: w chwili obecnej przenieśliśmy całkowicie nasze usługi do Warszawy!

Jedyna opcja naprawy auta hybrydowego i elektrycznego jaką Państwu proponujemy poza Warszawą to na dzień dzisiejszy to wysłanie lawetą do jednego z naszych Warsztatów w Warszawie!

Uwaga: Prowadzimy bardzo oblegany serwis naprawy aut – bardzo prosimy o nie marnowanie czasu naszych mechaników i elektryków. Niestety nie doradzamy i nie mamy czasu na doradzanie co kupić i jakie auto ma lepszy silnik itp, a więc zapraszamy klientów z usterkami samochodów, do regeneracji bateri hybrydowych i naprawy aut spalinowych i elektrycznych do naszych warsztatów.

W nawiązaniu do informacji prosimy o dokładne poinformowanie mechanika o marce samochodu, usterki jaka występuje i rocznika aby wspólnie zaoszczędzić czas nasz i Państwa.  

Posiadamy 3 Warsztaty w Warszawie!​
+ Mobilnego Mechanika pracującego 7 dni w tygodniu!

Czy naprawiacie samochody hybrydowe?

Tak, nasze warsztaty samochodowe serwisują samochody Hybrydowe, naprawaiamy wszystkie modele samochodów z silnikami hybrydowymi w tym Toyota, Lexus, Mercedes, Honda, Audi itp..

Czy serwisujecie auta elektryczne?

Tak oczywiście jesteśmy jedynym serwisem samochodowym który na czas obecny serwisuje samochody elektryczne, naprawiamy invertery/konvertery, elektryke samochodową, prowadzimy szczegółową diagnostykę samochodów elektrycznych.

Gdzie działa wasza firma?

Nasza firma posiada sieć warsztatów samochodowych w Warszawie, aczkolwiek nasi klienci wysyłają do nas samochody z całej Polski lawetami. Dodatkowo można wysłać do naszej firmy baterie hybrydowe w celu regeneracji lub skorzystać z diagnostyki i naprawy w jednym z naszych warsztatów samochodowych.

Czy serwisujecie tylko samochody elektryczne i hybrydowe?

Nie, oczywiście skupiamy się na autach elektrycznych i hybrydowych aczkolwiek posiadamy niezbędny sprzęt do pełnej diagnostyki i naprawy aut spalinowych, serwis samochodów diesel, naprawaiamy też auta wodorowe.

Jak długo trzeba czekać na termin?

Posiadamy sieć warsztatów samochodowych więc przyjmujemy samochody natychmiastowo, w momencie rozmowy z właścicielem firmy można ustalić konkretną datę przyjazdu samochodem.

Jakie baterie hybrydowe regenerejecie?

Nasza firma praktyczne serwisuje prawie każdy model baterii hybrydowych, jesteśmy w stanie naprawić baterie do Toyota, Lexus, Peugeot, Citroen, Honda, Mercedes Audi. Jestesmy specialistami od pełnej regeneracji, odsiarczamy baterie, wymieniamy moduły, pełna diagnostyka komputerowa.

Czy dajecie gwarancję na baterie?

Tak, jako największa Polska firma dajemy zawsze gwarancje od 6 do 12 miesięcy, w tym jesteśmy w stanie zrobić regeneracje baterii hybrydowych, naprawić baterie do samochodu elektrycznego.

Jaki jest orientacyjny koszt regeneracji baterii hybrydowych?

Średnio do Toyota to koszt 2,000 zł plus 400zł za każdy wymieniony moduł, Honda koszt od 5,000zł do 7,000zł w zależności jak mocno zdegradowany jest moduł, Mercedes i Audi to koszt około 10,000 zł do 20,000 zł w zależności jak mocno bateria jest uszkodzona.

Ile kosztuje diagnostyka w naszej firmie?

Koszty diagnostyki dla aut hybrydowych i elektrycznych to 300 zł a dla spalinowych od 100 zł do 200 zł.

Kto będzie naprawiał mój samochód?

Posiadamy w naszej ofercie serwisu samochodowego elektryków samochodowych z 15 letnim doświadczeniem, mechaników aut spalinowych z minimum 10 letnim doświadczeniem.

Jaki jest koszt naprawy samochodu?

Naprawa samochodu w naszych warsztatach samochodowych średnio kosztuje od 800 zł do 2,300 zł w zależności co zostanie wymienione.

3 thoughts on “Naprawa samochodów elektrycznych

Dodaj komentarz

Zadzwoń!