Dodaj Swój Warsztat za darmo, zapraszamy wszystkich mechaników z całej Polski..W tej sekcji naszej firmy Naprawa-Hybrydy.pl możesz dodać twój warsztat samochodowy. Jeżeli marzyłeś kiedyś aby stworzyć własną stronę odnośnie naprawy samochodów lub regeneracji, auto diagnostyki, naprawy silnika lub po prostu chciałeś zabłysnąć gdzieś w internecie jako mechanik samochodowy. Z naszą firmą Jeżeli masz umiejętności naprawy samochodów elektrycznych jesteśmy w stanie tobie pomóc za darmo.

Dodaj Swój Warsztat za Darmo
Dodaj Swój Warsztat za Darmo

Nasza firma ma pełne zaufanie do osób odwiedzających nasz portal internetowy. Aczkolwiek zawsze Staramy się sprawdzić czy dane warsztat samochodowy istnieje i czy adres który odwiedzającym naszą stronę internetową podał jest prawidłowy. Dodatkowo zawsze się zabezpieczamy dzwoniąc do przedstawicieli danego warsztatu samochodowego i sprawdzamy ich także na Dobry Mechanik.

Wtedy mamy pewność że warsztat który został dodany do naszej bazy jest sprawdzony i każdy klient który użyje go będzie zadowolony i nie będzie większych problemów ponieważ zawsze Sprawdzamy jakość oraz opinie o danym warsztacie w internecie.

Jednym z kluczowych spraw które zawsze Staramy się sprawdzić jest adres biura, stronę na Facebooku, stronę internetową jeżeli firma taką posiada oraz linki poboczne na przykład ogłoszenia oraz innego typu media społecznościowe które mogą uwierzytelnić przesłane do nas formularz.

Aczkolwiek naprawdę nie musisz się bać szczerze możesz wysłać swój warsztat na pewno przedstawiciel naszej firmy zobaczę co i jak i zadecyduje. W obecnym czasie ponad 90% nowych warsztatów samochodów elektrycznych oraz hybrydowych które dołączają są sprawdzane i pozytywnie weryfikowane.

Oczywiście Większość z tych firm działa w miastach takich jak Warszawa, gdańsk, poznań, wrocław. Aczkolwiek Jeżeli jesteś z jakiegoś mniejszego miasta lub ze wsi nie ma problemu Także przyjmiemy i nie dyskryminuje my nikogo ani żadnej firmy która jest po prostu troszeczkę dalej od miejskich aglomeracji. Ponieważ wiemy że w naszym biznesie się zawsze można dojechać do klienta i mechanicy samochodowi w większości mogą zawsze użyć lawety i zadecydować o sytuacji w której bezpośrednio przywiozą samochód do swojego warsztatu i tam już go będą reperować.

Dodaj Swój Warsztat za Darmo – Zadzwoń do nas!

© Copyright 2020 by Naprawa Samochodów Hybrydowych