Diagnostyka Toyota PROACE City - Posiadamy 10 letnie doświadczenie!

Diagnostyka Toyota PROACE City

25 marca, 2020 0 Przez Naprawa Hybrydy

Diagnostyka Toyota PROACE City – Posiadamy doświadczenie w systemach komputerowych w samochodach hybrydowych i Elektrycznych. Naprawiamy na miejscu w domu klienta. Ponad 90% Awarii w Autach hybrydowych to System!.

Zbudowaliśmy naszą firmę na solidnych podstawach i wiemy jak trudna jest naprawa i diagnostyka profesjonalna oczywiście samochodów osobowych. Nasza firma od wielu lat działa na rynku samochodów i wiemy jaki typ samochodów jesteśmy w stanie ogarnąć dla was. Oczywiście jako najlepsi w Polsce w diagnozie samochodów osobowych marki Skoda, Volkswagen elektrycznych, Toyota wiemy jak prawidłowo podejść do tematu samochodu.

Nasi specjaliści działają na naprawdę nowoczesnych podzespołach i wiemy jak trudno jest zlokalizować usterkę i tylko najnowsze oprogramowanie jest w stanie sprawdzić podstawowe błędy w systemie. Bardzo często wszyscy myślą a w szczególności mechanicy którzy nie posiadają doświadczenia w elektronice ani informatyce samochodowej że błędy można wykryć na zasadzie wyciągnięcia części testu tych części i włożenie z powrotem.

Niestety tak to nie działa Aby zdiagnozować profesjonalnie samochód Musimy go podłączyć do komputera bardzo często klienci nasi przed tym jak postawiliśmy naszą firmę jeździ na stacje diagnostyczne i tam sprawdzali co najprawdopodobniej się zepsuło w samochodzie. Oczywiście czasy się zmieniły technologia poszła do przodu i w obecnych czasach my jako specjaliści od elektroniki oraz elektronicy samochodowi posiadamy odpowiednie doświadczenie i odpowiednie programy aby zlokalizować usterkę w domu klienta.

Wystarczy że rozmawiasz z nami przez telefon my już mniej więcej będziemy wiedzieli co się dzieje w samochodzie jest tak naprawdę kilka opcji aby zrozumieć samochody w szczególności elektryczne i hybrydowe Musimy pamiętać o najważniejszej części którą jest bateria która zazwyczaj jest zlokalizowana z tyłu samochodu lub bezpośrednio pod samochodem czyli w nadwoziu.

Głównym czynnikiem który niszczy baterie hybrydowymi jest ciepło. Baterie hybrydowe muszą być cały czas schłodzone A więc tak naprawdę Jeżeli bateria hybrydowa będzie przegrzana i niestety nie będziemy mieli możliwości ogarnięcia tej usterki na zasadzie takiej że bateria po prostu sama sobie ochłonie i po pewnym czasie z powrotem wróci do swojej normalnej aktywności będzie potrzebny elektronik lub elektromechanik który będzie mógł zobaczyć baterii jest popsute lub który element jest wadliwy i trzeba go po prostu wymienić.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą i do kontaktu oczywiście z właścicielem naszej firmy który od wielu lat działa na rynku samochodów hybrydowych oraz elektrycznych. Wystarczy że zadzwonisz do nas porozmawiamy sobie na spokojnie i dowiemy się co powinniśmy zrobić z twoim samochodem lub to pokazuje system komputera pokładowego w twoim samochodzie.

Diagnostyka Toyota PROACE City – Posiadamy doświadczenie w systemach komputerowych w samochodach hybrydowych i Elektrycznych

Diagnostyka Toyota PROACE City – Posiadamy 10 letnie doświadczenie!