Ładowanie

NAPRAWA SAMOCHODÓW WARSZAWA

Naprawa Samochodów Hybrydowych, Elektrycznych i z Ad-Blue - Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.
Kontakt
Naprawa klimatyzacji samochodowej w Warszawie

Naprawa klimatyzacji samochodowej w Warszawie

Naprawa klimatyzacji samochodowej w Warszawie

Witamy na stronie Autoklima-Ogrzewania, zajmującej się serwisem układów klimatyzacji!

Z branżą chłodnictwa związani jesteśmy rodzinnymi tradycjami już od lat sześćdziesiątych. Zaczynaliśmy od obsługi instalacji chłodnictwa przemysłowego oraz napraw sprzętu AGD.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz podążając za pasją, w 1991 roku otworzyliśmy profesjonalny warsztat mechaniki samochodowej. Od początku działalności stawiamy na rozwój i optymalizację naszej oferty.

Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut sportowych, samochody luksusowe, diagnostyka samochodowa.


SERWIS SAMOCHODOWY

NAPRAWA SAMOCHODÓW & WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA
MECHANIK SAMOCHODOWY WARSZAWA

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura! Wolne terminy, można dzwonić i umawiać serwis samochodowy od ręki, pełna diagnostyka na orginalnym oprogramowaniu.

SERWIS SAMOCHODOWY AUT, DOBRY MECHANIK, NAPRAWA SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH i ELEKTRYCZNYCH, REGENERACJA BATERII HYBRYDOWYCH

Tel: (+48) 570 933 114

Naprawa Silnika, Elektryk Samochodowy, Naprawa Skrzyni Biegów, Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy

Mechanik & Elektryk - Warsztat Samochodowy w Warszawie
Mechanika Samochodowa & Elektryk Samochodowy – Warsztat Samochodowy w Warszawie

Klimatyzacja dla jachtów i maszyn rolniczych

Głównym zadaniem naszego warsztatu były początkowo wyłącznie naprawy mechaniczne, jednak wraz ze wzrostem ilości aut, w których klimatyzacja stała się już standardem oraz dzięki naszej szerokiej wiedzy z dziedziny chłodnictwa, postanowiliśmy zająć się specjalistycznymi naprawami układów klimatyzacji w samochodach. Obecnie zajmujemy się nie tylko klimatyzacją samochodową, ale także klimatyzacją jachtową oraz w maszynach rolniczych i budowlanych.

Posiadamy liczne certyfikaty, które są potwierdzeniem naszego doskonałego przygotowania do wykonywania prac przy chłodnictwie i klimatyzacji.

W wyniku wzrostu liczby pojazdów z silnikami z bezpośrednim wtryskiem paliwa (TDI, CDI, CDTi, TSI), a co za tym idzie, zwiększenia ilości pojazdów wyposażonych w dogrzewacze spalinowe układu chłodzenia (popularne „webasto”) oraz ogrzewanie postojowe, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę o ich serwis i naprawę.

Naprawa klimatyzacji samochodowej w Warszawie - Serwis Samochodowy, Mechanik
Naprawa klimatyzacji samochodowej w Warszawie – Serwis Samochodowy, Mechanik

Komfort cieplny człowieka to podstawowy aspekt dobrego samopoczucia. W związku z tym nasz zakład zajmuje się termiką w pojazdach czyli klimatyzacją latem, ogrzewaniami postojowymi i dogrzewaczami zimą.

Często spotykamy się z tym, że wiele serwisów oferuje „nabijanie” klimatyzacji w sytuacji braku chłodzenia, jako swoisty lek na wszystkie dolegliwości. Chcielibyśmy zaznaczyć, jak dużym jest to błędem. Jak pokazuje doświadczenie 70% przypadków to po prostu nieszczelności układów i jedynym słusznym postępowaniem jest zlokalizowanie źródła wycieku i jego eliminacja. Następne 20% to awarie spowodowane niewłaściwą obsługą układu  przez wcześniejszych „nabijaczy” typu: za duża lub za mała ilość czynnika, za duża ilość oleju, zapowietrzony układ po niestarannej „próżni”, układ napełniony zawilgoconym czynnikiem, układ napełniony niewłaściwym czynnikiem chłodniczym. Kolejne 10% to awarie układów  polegające na usterkach elektrycznych, usterkach sterowań, uszkodzeniach wentylatorów skraplaczy, uszkodzeniach elementów rozprężnych, filtrujących, zatkania układu, zatarcia kompresorów. Część usterek, które występują w tych 10% jest również spowodowane  błędną obsługą układów  przez „nabijaczy”.

Kompleksowe napełnianie klimatyzacji – Warszawa

Aby uniknąć  nerwów, kłopotów, a przede wszystkim niepotrzebnie wydanych pieniędzy na uleczającą moc wszechobecnego „nabijania” zapraszamy do skorzystania z naszych usług kierując się dewizą:

Naprawa klimatyzacji samochodowej w Warszawie

Naprawa klimatyzacji samochodowej w Warszawie, Warsztat samochodowy, robimy od ręki!. Zamów naszego mechanika samochodowego.


Dodatkowo prowadzimy Serwis jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Blacharz Warszawa i Lakiernik samochodowy Warszawa

Jako Mechanik Samochodowy z Warszawy regenerujemy części do samochodów spalinowych i diesel. Posiadamy też nowoczesny auto serwis Warszawa działamy jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Lakiernik samochodowy w Warszawie, oraz serwis dla aut Blacharz samochodowy w Warszawie  i w okolicach Warszawy, naprawiamy samochody i prowadzimy diagnostykę samochodową. Zobacz też nasze inne serwisy Serwis Motocykli Warszawa, Serwis i Naprawa Quadów Warszawa, Naprawa jachtów, motorówek i skuterów wodnych. Zapraszamy serdecznie do naszych warsztatów w Warszawie.

2 thoughts on “Naprawa klimatyzacji samochodowej w Warszawie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!