Ładowanie

NAPRAWA SAMOCHODÓW WARSZAWA

Naprawa Samochodów Hybrydowych, Elektrycznych i z Ad-Blue - Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.
Kontakt
Skup baterii hybrydowych oraz części do samochodów elektrycznych, kupimy używane baterie od aut elektrycznych i hybrydowych.

Skup baterii hybrydowych oraz części do samochodów elektrycznych

Skup baterii hybrydowych oraz części do samochodów elektrycznych w Warszawie.

Mariusz (+48) 511 292 272

Michał (+48) 508 523 234

Cena orientacyjna:

Baterie Hybrydowe praktycznie nowe 20 -30 tyś przebiegu skupujemy od 1,000zł do max 2,000zł


Baterie Hybrydowe z samochodów do 10 lat skupujemy od 500zł do max 1,000zł


Baterie Hybrydowe z samochodów do 20 lat skupujemy od 250zł do 500zł

Oczywiście jestesmy skłoni do negocjacji ceny!

Jeżeli państwo posiadacie baterie hybrydowe lub posiadacie zepsuty samochód hybrydowe Nasza firma jest w stanie pomóc wam że ogarnięciu zużytych części samochodowych między innymi naprawiane i Kupujemy części z takich samochodów jak Toyota Lexus Honda BMW praktycznie każda marka samochodu jest dla nas wyzwaniem i jesteśmy w stanie kupić od państwa tego typu części.

Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut sportowych, samochody luksusowe, diagnostyka samochodowa.


SERWIS SAMOCHODOWY

NAPRAWA SAMOCHODÓW & WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA
MECHANIK SAMOCHODOWY WARSZAWA

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura! Wolne terminy, można dzwonić i umawiać serwis samochodowy od ręki, pełna diagnostyka na orginalnym oprogramowaniu.

SERWIS SAMOCHODOWY AUT, DOBRY MECHANIK, NAPRAWA SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH i ELEKTRYCZNYCH, REGENERACJA BATERII HYBRYDOWYCH

Tel: (+48) 570 933 114

Naprawa Silnika, Elektryk Samochodowy, Naprawa Skrzyni Biegów, Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy

Mechanik & Elektryk - Warsztat Samochodowy w Warszawie
Mechanika Samochodowa & Elektryk Samochodowy – Warsztat Samochodowy w Warszawie

Zobacz też nasze inne kategorie oraz artykuły na temat naprawy i serwisu samochodowego: Mechanik Samochodowy Warszawa, diagnostyka samochodów, naprawa samochodów, serwis aut hybrydowych.

Hybrydy:
Honda Civic, Insight, Acoord, CR-Z, Jazz
Toyota Prius Auris Yaris
Lexus GS450H RS400H CT200H
Nissan Altima

Elektryczne:
Nissan Leaf
Tesla S
Tesla X
Citroen
BMW i3
Chevrolet Volt
Opel Ampera

Skup baterii hybrydowych oraz części do samochodów elektrycznych

Skup baterii hybrydowych oraz części do samochodów elektrycznych, kupimy używane baterie od aut elektrycznych i hybrydowych.

Kupujemy części do samochodów elektrycznych oraz Skupujemy części od samochodów hybrydowych między innymi jeżeli twój samochód nadaje się na szrot jesteśmy w stanie kupić od ciebie silnik do samochodu hybrydowego lub jesteśmy w stanie kupić baterie z twojego starego samochodu hybrydowego.

Jeżeli padł tobie silnik Jeżeli bateria nie działa samochód jest dalej w stanie działać lub po prostu nie działa i nie wiesz co z tym zrobić zadzwoń do nas Nasi specjaliści dokładnie Przejrzałam twój samochód sprawdzą co możemy od ciebie kupić mniej więcej przez telefon też Dowiedz się od naszej firmy co jesteśmy w stanie od ciebie kupić i tak że jesteśmy w stanie pomóc tobie w ogarnięciu transportu twojego samochodu zepsutego bezpośrednio do naszego warsztatu samochodowego w Warszawie.

Kupujemy baterie hybrydowe oraz części do samochodów elektrycznych,skup samochodów hybrydowych, szrot samochodów elektrycznych i hybrydowych.

A więc krótko rzecz biorąc Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu jesteśmy tutaj stanie państwu wytłumaczyć przez telefon co kupimy od was za ile kupimy od was będziemy starali się dać oczywiście konkretne ceny aczkolwiek Musimy się dostosować do polskiego rynku motoryzacyjnego a więc zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie ponieważ wtedy możemy ustalić szczegóły czy wysłać do państwa lawetę Czy przyjedziecie państwo z waszym samochodem na lawecie czy po prostu jakimś innym sposobem my mamy przyjechać po ten samochód czy państwo macie przyjechać z tym samochodem do naszego warsztatu i na miejscu płacimy pieniądze.

Naprawa Samochodów & Warsztat Samochodowy Warszawa

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura!

Mechanik Samochodowy

Tel: (+48) 570 933 114


Dodatkowo prowadzimy Serwis jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Blacharz Warszawa i Lakiernik samochodowy Warszawa

Jako Mechanik Samochodowy z Warszawy regenerujemy części do samochodów spalinowych i diesel. Posiadamy też nowoczesny auto serwis Warszawa działamy jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Lakiernik samochodowy w Warszawie, oraz serwis dla aut Blacharz samochodowy w Warszawie  i w okolicach Warszawy, naprawiamy samochody i prowadzimy diagnostykę samochodową. Zobacz też nasze inne serwisy Serwis Motocykli Warszawa, Serwis i Naprawa Quadów Warszawa, Naprawa jachtów, motorówek i skuterów wodnych. Zapraszamy serdecznie do naszych warsztatów w Warszawie.

2 thoughts on “Skup baterii hybrydowych oraz części do samochodów elektrycznych

Dodaj komentarz

Zadzwoń!