Ładowanie

NAPRAWA SAMOCHODÓW WARSZAWA

Naprawa Samochodów Hybrydowych, Elektrycznych i z Ad-Blue - Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.
Kontakt
Diagnostyka Audi A - R - S - Wszystkie modele!

Diagnostyka Audi A – R – S – Wszystkie modele!

Diagnostyka Audi A – R – S Wszystkie modele!

Diagnostyka samochodów hybrydowych oraz elektrycznych Audi. Tak jak najprawdopodobniej widziałeś w naszym opisie jesteśmy w stanie zdiagnozować oraz naprawiać praktycznie wszystkie modele Audi zaczynając od modelu a kończąc na modelach sportowych RS jesteśmy naprawdę dobrymi mechanikami samochodowymi którzy znają swój fach i Wierzymy w przyszłość motoryzacji samochodowej.


Uwaga: w chwili obecnej przenieśliśmy całkowicie nasze usługi do Warszawy

Jedyna opcja naprawy auta hybrydowego i elektrycznego jaką Państwu proponujemy poza Warszawą to na dzień dzisiejszy to wysłanie Lawetą do jednego z naszych Warsztatów w Warszawie!

Naprawiamy Samochody hybrydowe i Elektryczne nasza firma działa na terenie całej Warszawy pomagając kierowcom którzy posiadają samochody hybrydowe. Zapraszamy wszystkich serdecznie do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy.

Prowadzimy serwis naprawy aut – bardzo prosimy o nie marnowanie czasu naszych mechaników i elektryków. Niestety nie doradzamy i nie mamy czasu na doradzanie co kupić i jakie auto ma lepszy silnik itp, a więc zapraszamy klientów z usterkami samochodów, do regeneracji bateri hybrydowych i naprawy aut spalinowych i elektrycznych do naszych warsztatów.

W nawiązaniu do informacji prosimy o dokładne poinformowanie mechanika o marce samochodu, usterki jaka występuje i rocznika aby wspólnie zaoszczędzić czas nasz i Państwa.  


Z myślą o naszych klientach postanowiliśmy stworzyć cały kompleksowy serwis naprawy regeneracji diagnostyki odnowy oraz wszelkich drobnych napraw samochodów hybrydowych elektrycznych spalinowych oraz pojazdów typu diesel w jednym miejscu to właśnie dlatego postanowiliśmy przenieść wszystkie nasze warsztaty i utworzyć dwa wielkie kompleksy w Warszawie dzięki czemu mogą państwo do nas przyjechać lub wysłać auto na lawecie a sztab specjalistów diagnostów techników mechaników oraz Elektro techników dokona kompleksowej naprawy pojazdu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów podjęliśmy decyzję aby Warszawa była kojarzona z centrum naprawy oraz diagnostyki pojazdów hybrydowych oraz elektrycznych. Nasi klienci przyjeżdżają do nas z całej Polski oraz przywożą swoje auta na lawetach.

Również nasz serwis poszerzył się o możliwość lawetowania auta z najbardziej odległych miast do Warszawy, wierzymy że gromadząc wszystkich najlepszych fachowców pod jednym dachem będziemy w stanie dać państwo najlepszy z możliwych serwisów.

Uwaga: Działamy tylko w Warszawie!​


Uwaga: w chwili obecnej przenieśliśmy całkowicie nasze usługi do Warszawy!

Jedyna opcja naprawy auta hybrydowego i elektrycznego jaką Państwu proponujemy poza Warszawą to na dzień dzisiejszy to wysłanie lawetą do jednego z naszych Warsztatów w Warszawie!

Uwaga: Prowadzimy bardzo oblegany serwis naprawy aut – bardzo prosimy o nie marnowanie czasu naszych mechaników i elektryków. Niestety nie doradzamy i nie mamy czasu na doradzanie co kupić i jakie auto ma lepszy silnik itp, a więc zapraszamy klientów z usterkami samochodów, do regeneracji bateri hybrydowych i naprawy aut spalinowych i elektrycznych do naszych warsztatów.

W nawiązaniu do informacji prosimy o dokładne poinformowanie mechanika o marce samochodu, usterki jaka występuje i rocznika aby wspólnie zaoszczędzić czas nasz i Państwa.  

Posiadamy 3 Warsztaty w Warszawie!​
+ Mobilnego Mechanika pracującego 7 dni w tygodniu!

Czy naprawiacie samochody hybrydowe?

Tak, nasze warsztaty samochodowe serwisują samochody Hybrydowe, naprawaiamy wszystkie modele samochodów z silnikami hybrydowymi w tym Toyota, Lexus, Mercedes, Honda, Audi itp..

Czy serwisujecie auta elektryczne?

Tak oczywiście jesteśmy jedynym serwisem samochodowym który na czas obecny serwisuje samochody elektryczne, naprawiamy invertery/konvertery, elektryke samochodową, prowadzimy szczegółową diagnostykę samochodów elektrycznych.

Gdzie działa wasza firma?

Nasza firma posiada sieć warsztatów samochodowych w Warszawie, aczkolwiek nasi klienci wysyłają do nas samochody z całej Polski lawetami. Dodatkowo można wysłać do naszej firmy baterie hybrydowe w celu regeneracji lub skorzystać z diagnostyki i naprawy w jednym z naszych warsztatów samochodowych.

Czy serwisujecie tylko samochody elektryczne i hybrydowe?

Nie, oczywiście skupiamy się na autach elektrycznych i hybrydowych aczkolwiek posiadamy niezbędny sprzęt do pełnej diagnostyki i naprawy aut spalinowych, serwis samochodów diesel, naprawaiamy też auta wodorowe.

Jak długo trzeba czekać na termin?

Posiadamy sieć warsztatów samochodowych więc przyjmujemy samochody natychmiastowo, w momencie rozmowy z właścicielem firmy można ustalić konkretną datę przyjazdu samochodem.

Jakie baterie hybrydowe regenerejecie?

Nasza firma praktyczne serwisuje prawie każdy model baterii hybrydowych, jesteśmy w stanie naprawić baterie do Toyota, Lexus, Peugeot, Citroen, Honda, Mercedes Audi. Jestesmy specialistami od pełnej regeneracji, odsiarczamy baterie, wymieniamy moduły, pełna diagnostyka komputerowa.

Czy dajecie gwarancję na baterie?

Tak, jako największa Polska firma dajemy zawsze gwarancje od 6 do 12 miesięcy, w tym jesteśmy w stanie zrobić regeneracje baterii hybrydowych, naprawić baterie do samochodu elektrycznego.

Jaki jest orientacyjny koszt regeneracji baterii hybrydowych?

Średnio do Toyota to koszt 2,000 zł plus 400zł za każdy wymieniony moduł, Honda koszt od 5,000zł do 7,000zł w zależności jak mocno zdegradowany jest moduł, Mercedes i Audi to koszt około 10,000 zł do 20,000 zł w zależności jak mocno bateria jest uszkodzona.

Ile kosztuje diagnostyka w naszej firmie?

Koszty diagnostyki dla aut hybrydowych i elektrycznych to 300 zł a dla spalinowych od 100 zł do 200 zł.

Kto będzie naprawiał mój samochód?

Posiadamy w naszej ofercie serwisu samochodowego elektryków samochodowych z 15 letnim doświadczeniem, mechaników aut spalinowych z minimum 10 letnim doświadczeniem.

Jaki jest koszt naprawy samochodu?

Naprawa samochodu w naszych warsztatach samochodowych średnio kosztuje od 800 zł do 2,300 zł w zależności co zostanie wymienione.

Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut sportowych, samochody luksusowe, diagnostyka samochodowa.


SERWIS SAMOCHODOWY

NAPRAWA SAMOCHODÓW & WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA
MECHANIK SAMOCHODOWY WARSZAWA

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura! Wolne terminy, Prowadzimy bardzo profesjonalną diagnostykę samochodową można dzwonić i umawiać serwis samochodowy od ręki, pełna diagnostyka na orginalnym oprogramowaniu.

SERWIS SAMOCHODOWY AUT, DOBRY MECHANIK, NAPRAWA SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH i ELEKTRYCZNYCH, REGENERACJA BATERII HYBRYDOWYCH

Tel: (+48) 570 933 114

Naprawa Silnika, Elektryk Samochodowy, Naprawa Skrzyni Biegów, Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy

Mechanik & Elektryk - Warsztat Samochodowy w Warszawie
Mechanika Samochodowa & Elektryk Samochodowy – Warsztat Samochodowy w Warszawie

Zobacz też nasze inne kategorie oraz artykuły na temat naprawy i serwisu samochodowego: Mechanik Samochodowy Warszawa, diagnostyka samochodów, naprawa samochodów, serwis aut hybrydowych.

Jesteśmy pasjonatami i samochodów elektrycznych oraz hybrydowych zajmujemy się luksusowymi samochodami między innymi naprawiamy takie samochody jak Mercedes, Lexus, Porsche oraz wiele innych. Jako pierwsi w Polsce podeszliśmy do tematu naprawy aut rzetelnie i tworzymy naprawdę zgrany zespół Mechaników samochodowych. Wierzymy w to że tworzenie rynku motoryzacyjnego samochodów elektrycznych i hybrydowych musi wiązać się także z pełnym serwisem tego typu aut.

Nasza firma zajmuje się od wielu lat stworzeniem całego naszego warsztatu specjalnie pod auta elektryczne oraz hybrydowe. Bierzemy pod uwagę wszystkie możliwości oraz naprawy samochodów. Samochody audi elektryczne oraz hybrydowe nie mają dla nas tajemnic, ponieważ posiadamy doświadczenie w takich samochodach jak Mercedes Porsche Kia oraz Lexus wiemy także jak podejść do samochodu hybrydowego lub elektrycznego marki Audi.

Mamy wieloletnie doświadczenie właśnie na rynku samochodów elektrycznych i hybrydowych a więc można by było śmiało stwierdzić że oprócz tego że jesteśmy w stanie naprawić całkowicie hybrydę Audi jesteśmy także w stanie regenerować baterie.

Od wielu lat szkolimy się po to właśnie aby naprawiać samochody hybrydowe marki Audi. Wiemy jak ciężki jest polski rynek samochodów elektrycznych oraz hybrydowych do samochodów sportowych jest naprawdę trudno znaleźć części a jeżeli chodzi o samochody sportowe hybrydowe niestety jest to ograniczona ilość części na polskim rynku Większość części musimy importować z zagranicy jest naprawdę ciężko w ogóle dostać się do tego typu tematu a co dopiero zadziałać tak aby samochód z powrotem dział. Aczkolwiek mamy dla ciebie bardzo dobre informacje my jako pierwszy polski warsztat staramy się naprawdę aktywnie działać na rynku naprawy samochodów sportowych marki Audi.

Nasze wieloletnie doświadczenie to bardzo duża ilość aut sportowych które już naprawiliśmy ponieważ posiadamy naprawdę mocne fundamenty naszej firmy posiadamy sprzęt posiadamy najnowocześniejsze diagnostyczne urządzenia które aby w ogóle podłączyć Audi do komputera trzeba mieć naprawdę nowy sprzęt praktycznie maksimum dwuletni co kosztuje bardzo duże pieniądze.

My posiadamy naprawdę dobry sprzęt posiadamy właśnie tego typu urządzenia ponieważ skupiliśmy się tylko i wyłącznie na naprawie aut elektrycznych oraz hybrydowych w naszym kraju. Większość Mechaników myśli że może naprawić samochód hybrydowy i elektryczny standardowymi urządzeniami to jest oczywiście całkowicie nieprawdą.

Aby w ogóle naprawić samochód a w szczególności samochód hybrydowy lub elektryczny Audi musi każdy mechanik posiadać odpowiedni komputerowy program i dodatkowo musi być zarejestrowany w bazie Audi więc aby podłączyć tego typu samochód potrzebny jest między innymi Oscyloskop który dokładnie sprawdzi komputer pokładowy z czyta błędy następnie zawsze musimy pomierzyć wszystkie dokładne napięcia prądu na baterii sprawdzić przewody puścić wiązkę prądu pomiędzy silnikiem A okablowaniem tak naprawdę to wszystko zależy od obecnej sytuacji oraz od tego co samochodu obecnie dolega.

Tak naprawdę Audi nie są dla nas czymś nowym naprawiliśmy już naprawdę tysiące tego typu samochodów więc naprawdę posiadamy odpowiedni sprzęt w wieloletnie doświadczenie. Cóż można powiedzieć działamy od wielu lat na tych samochodach posiadamy dokładne informacje schematy do których naprawdę trzeba podejść z głową. Diagnozujemy samochody sportowe Audi. A więc dla nas nie ma żadnego większego problemu wystarczy do nas się zgłosić. My wszystko sami już z tutaj w naszej strony warsztatowej będziemy wnikać nie ma problemu z częściami. Jeżeli tak wcześniej pisaliśmy trzeba będzie importować my jako jedyni w Polsce importujemy właśnie części z zagranicy ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt i odpowiednie kwalifikacje a na dodatek jesteśmy niezależnym warsztatem aczkolwiek jesteśmy zarejestrowani w kilku bazach między innymi w Mercedesie Volvo w Skodzie oraz w Toyocie.

Aby zamówić nasz warsztat wystarczy zadzwonić do nas i my dokładnie będziemy wiedzieli przez telefon najprawdopodobniej. Co się dzieje z autem na wstępie wiemy co jest nie tak z doświadczenia trzymamy po prostu dokumenty odnośnie byłych samochodów naprawiany wcześniej więc wiemy mniej więcej Jakie są usterki Zapraszamy serdecznie do współpracy i na pewno państwo się nie zawiedziecie.

Diagnostyka Audi A – R – S – Wszystkie modele!

Diagnostyka Audi A – R – S – Wszystkie modele! Warszawa. Nasz warsztat naprawia samochody elektryczne oraz hybrydowe, tanio i skutecznie.

Naprawa Samochodów & Warsztat Samochodowy Warszawa

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura! – Diagnostyka Samochodowa w Warszawie, Naprawa Auta, Naprawa Aut Warszawa.

Mechanik Samochodowy

Tel: (+48) 570 933 114


Dodatkowo prowadzimy Serwis jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Blacharz Warszawa i Lakiernik samochodowy Warszawa

Jako Mechanik Samochodowy z Warszawy regenerujemy części do samochodów spalinowych i diesel. Posiadamy też nowoczesny auto serwis Warszawa działamy jako Elektryk Samochodowy Warszawa oraz serwisowanie pojazdów w okolicach Warszawy, naprawiamy samochody i prowadzimy diagnostykę samochodową. Zobacz też nasze inne serwisy Serwis Motocykli Warszawa, Serwis i Naprawa Quadów Warszawa, Naprawa jachtów, motorówek i skuterów wodnych. Zapraszamy serdecznie do naszych warsztatów w Warszawie.

2 thoughts on “Diagnostyka Audi A – R – S – Wszystkie modele!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!