Ładowanie

NAPRAWA SAMOCHODÓW WARSZAWA

Naprawa Samochodów Hybrydowych, Elektrycznych i z Ad-Blue - Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.
Kontakt
Diagnostyka BMW i3 oraz BMW i3s - Serwis Warszawa - Nasz warsztat pomaga w naprawie hybrydy i naprawie Aut elektrycznych.

Diagnostyka BMW i3 oraz BMW i3s

Diagnostyka BMW i3 oraz BMW i3s

Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut sportowych, samochody luksusowe, diagnostyka samochodowa.


SERWIS SAMOCHODOWY

NAPRAWA SAMOCHODÓW & WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA
MECHANIK SAMOCHODOWY WARSZAWA

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura! Wolne terminy, można dzwonić i umawiać serwis samochodowy od ręki, pełna diagnostyka na orginalnym oprogramowaniu.

SERWIS SAMOCHODOWY AUT, DOBRY MECHANIK, NAPRAWA SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH i ELEKTRYCZNYCH, REGENERACJA BATERII HYBRYDOWYCH

Tel: (+48) 570 933 114

Naprawa Silnika, Elektryk Samochodowy, Naprawa Skrzyni Biegów, Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy

Mechanik & Elektryk - Warsztat Samochodowy w Warszawie
Mechanika Samochodowa & Elektryk Samochodowy – Warsztat Samochodowy w Warszawie

Zobacz też nasze inne kategorie oraz artykuły na temat naprawy i serwisu samochodowego: Mechanik Samochodowy Warszawa, diagnostyka samochodów, naprawa samochodów, serwis aut hybrydowych.

Witamy serdecznie na naszym blogu oraz na naszej stronie internetowej poświęconej w pełni samochodem elektrycznym oraz hybrydowym. Jesteśmy pierwszą polską firmą która w ogóle podjęła się tak trudnego zadania jak naprawa BMW w wersji elektrycznej. Stworzyliśmy 2 warsztaty samochodowe w których naprawiamy auta hybrydowe oraz elektryczne jesteśmy pionierami właśnie w tej dziedzinie i tworzymy nasz biznes na solidnych podstawach.

Oczywiście jesteśmy bardzo dobrzy w marketingu ale jeszcze jesteśmy mocniejsi w sprzęcie który posiadamy w naszych warsztatach. Posiadamy najnowocześniejsze oprogramowanie do diagnostyki samochodu BMW.

BMW posiada najnowocześniejsze samochody elektryczne oraz hybrydowe a więc my jako warsztat musimy posiadać nowoczesny sprzęt i najnowocześniejsze oprogramowanie aby w ogóle podchodzić do diagnostyki i naprawy tego typu samochodów. Nasza firma posiada baterie hybrydowe moduły do baterii hybrydowych naprawiamy także silniki w samochodach elektrycznych wiązki kabli dodatkowo naprawiamy także auta w pełni zelektryzowana łącznie z klimatyzacją z systemami z diagnostyką oraz naprawiamy poszczególne sterowniki w samochodach jesteśmy krótko rzecz biorąc specjalistami od aut elektrycznych.

Tworząc naszą firmę nie zapomnieliśmy o tym aby każdy klient który zadzwoni do nas był zadowolony z usługi którą tworzymy dla niego. W naszych warsztatach ustawiliśmy wszystko tak aby każdy klient który trafi do nas miał możliwość dokładnego przejrzenia samochodu z mechanikiem a więc w momencie kiedy wjeżdżasz swoim samochodem elektrycznym do naszego warsztatu nasz mechanik podłącza twój samochód do naszego komputera na tej podstawie sprawdza wszystkie informacje patrzy co powinno być zrobione jak samochód powinien być nastawiony Jak ustawiony jakie sterowniki są zaadoptowane to wszystko ma znaczenie ponieważ to są samochody elektryczne.

Nasze doświadczenie jest bardzo duże Posiadamy wieloletnie doświadczenie które zdobyliśmy w Polsce oraz za granicą między innymi w Wielkiej Brytanii w Norwegii w Irlandii oraz w Stanach Zjednoczonych to wszystko procentuje w obecnych naprawach samochodów.

Diagnostyka BMW i3 oraz BMW i3s – Serwis Warszawa – Nasz warsztat pomaga w naprawie hybrydy i naprawie Aut elektrycznych.

Tworzymy nasz biznes z pasją wiemy co to znaczy naprawa samochodu elektrycznego ponieważ zrobiliśmy już wiele tego typu samochodów i wierzymy jaki typ aut i jaki sterownik jest potrzebny do konkretnego modelu na dodatek jako jedyni w Polsce Posiadamy wszystkie informacje łącznie z oryginalnym oprogramowaniem do danego modelu a więc dla przykładu BMW i3 jest dla nas możliwe do naprawienia ponieważ Posiadamy wszystkie schematy łącznie z informacjami gdzie idą przewody oraz jaki układ sterownika jest potrzebny aby powiedzmy zaadoptować nową baterię hybrydową.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą jesteśmy tutaj po to aby Pomagać wam w tych trudnych czasach i z tymi naprawdę poważnymi problemami ponieważ jeżeli samochód nie działa my z założenia wiemy że no niestety człowiek w tych czasach Jest uzależniony od samochodu ponieważ gdzieś podjechać coś zrobić to wszystko ma znaczenie.

Diagnostyka BMW i3 oraz BMW i3s

Diagnostyka BMW i3 oraz BMW i3s – Serwis Warszawa – Nasz warsztat pomaga w naprawie hybrydy i naprawie Aut elektrycznych.

Naprawa Samochodów & Warsztat Samochodowy Warszawa

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura! – Diagnostyka Samochodowa w Warszawie, Naprawa Auta, Naprawa Aut Warszawa.

Mechanik Samochodowy

Tel: (+48) 570 933 114


Dodatkowo prowadzimy Serwis jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Blacharz Warszawa i Lakiernik samochodowy Warszawa

Jako Mechanik Samochodowy z Warszawy regenerujemy części do samochodów spalinowych i diesel. Posiadamy też nowoczesny auto serwis Warszawa działamy jako Elektryk Samochodowy Warszawa oraz serwisowanie pojazdów w okolicach Warszawy, naprawiamy samochody i prowadzimy diagnostykę samochodową. Zobacz też nasze inne serwisy Serwis Motocykli Warszawa, Serwis i Naprawa Quadów Warszawa, Naprawa jachtów, motorówek i skuterów wodnych. Zapraszamy serdecznie do naszych warsztatów w Warszawie.

One thought on “Diagnostyka BMW i3 oraz BMW i3s

Dodaj komentarz

Zadzwoń!