Ładowanie

NAPRAWA SAMOCHODÓW WARSZAWA

Naprawa Samochodów Hybrydowych, Elektrycznych i z Ad-Blue - Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.
Kontakt
Diagnostyka i Naprawa Hyundai IONIQ Electric, IONIQ Plug-in, IONIQ Hybrid

Diagnostyka i Naprawa Hyundai IONIQ Electric, IONIQ Plug-in, IONIQ Hybrid

Diagnostyka i Naprawa Hyundai IONIQ Electric, IONIQ Plug-in, IONIQ Hybrid

Witamy serdecznie na stronie internetowej dwóch gości którzy mają pasje do samochodów elektrycznych oraz hybrydowych. Jesteśmy mechanikami samochodowymi z pasji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze samochodów hybrydowych nabyliśmy nasze doświadczenie między innymi w takich krajach jak Wielka Brytania Norwegia Polska, Irlandia, stany Zjednoczone. Jesteśmy firmą która zajmuje się profesjonalnie diagnostyką samochodów o napędzie hybrydowym między innymi naprawiamy baterie hybrydowe sprawdzamy układy wiązek w autach elektrycznych nastawiamy wszystkie układy oraz programujemy samochody elektryczne.

Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy w Warszawie. Nasza firma naprawia samochody serwisujemy auta spalinowe, serwis samochodów hybrydowych, naprawa aut diesel, mechanika samochodowa dla aut sportowych, samochody luksusowe, diagnostyka samochodowa.


SERWIS SAMOCHODOWY

NAPRAWA SAMOCHODÓW & WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA
MECHANIK SAMOCHODOWY WARSZAWA

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura! Wolne terminy, można dzwonić i umawiać serwis samochodowy od ręki, pełna diagnostyka na orginalnym oprogramowaniu.

SERWIS SAMOCHODOWY AUT, DOBRY MECHANIK, NAPRAWA SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH i ELEKTRYCZNYCH, REGENERACJA BATERII HYBRYDOWYCH

Tel: (+48) 570 933 114

Naprawa Silnika, Elektryk Samochodowy, Naprawa Skrzyni Biegów, Mechanik & Elektryk – Warsztat Samochodowy

Mechanik & Elektryk - Warsztat Samochodowy w Warszawie
Mechanika Samochodowa & Elektryk Samochodowy – Warsztat Samochodowy w Warszawie

Zobacz też nasze inne kategorie oraz artykuły na temat naprawy i serwisu samochodowego: Mechanik Samochodowy Warszawa, diagnostyka samochodów, naprawa samochodów, serwis aut hybrydowych.

Jako pierwsza i chyba jedyna polska firma używamy najnowocześniejszego sprzętu specjalnie dostosowanego do naprawy aut elektrycznych i hybrydowych w Warszawie. Zainwestowaliśmy nasze pieniądze po to aby każdy klient który posiada samochód elektryczny lub hybrydowy miało możliwość naprawy swojego nowoczesnego auta w naszym warsztacie.

Nasza pasja to samochody elektryczne oraz hybrydowe i wodorowe. Wierzymy w to że właśnie ten segment rynku motoryzacyjnego będzie rozwijany przez największe koncerny samochodowe oczywiście twój samochód jest także obsługiwany przez naszego wykwalifikowanego mechanika samochodów elektrycznych oraz hybrydowych. Naprawialiśmy już bardzo dużo samochodów napędami mieszanymi między innymi naprawiamy głównie samochody hybrydowe oraz samochody o napędzie elektrycznym.

Wierzymy w nasz sukces tworzymy nasz biznes z pasją oraz zawsze Staramy się podejść do każdego samochodu bardzo indywidualnie ponieważ z założenia czy tak dużej ilości elektroniki każdy samochód może posiadać naprawdę inną usterkę a więc zanim podejdziemy do auta pani w ogóle zaczniemy działać na polu diagnozy auta hybrydowego najpierw stworzymy dla państwa odpowiednią diagnozę kosztorys po to abyście mieli państwo dokładnie wszystko napisane ile będzie wymiana powiedzmy modułów baterii kosztować ile będzie kosztować wymiana wiązki kabli lub prostej kości aby włożyć tak zwane piny. Czyli krótko mówiąc takie łączenie pomiędzy kablami.

Jesteśmy specjalistami dokładnie od silników elektrycznych Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tego typu naprawa obsługujemy auta elektryczne oraz hybrydowe z powodzeniem naprawiliśmy samochody z 2019 oraz 2020 roku a więc można by było śmiało powiedzieć że nawet jesteśmy w stanie naprawić samochody bieżącego rocznika.

A więc zapraszamy serdecznie każdego klienta który posiada samochód hybrydowy lub elektryczny do diagnozy ponieważ jako specjaliści od tego typu samochodu znam się na tym bardzo dobrze. Wiemy jak działa rynek wiemy też że jest wiele firm które starają się naprawić samochody elektryczne oraz hybrydowe ale krótko coś biorąc nie są w stanie nawet obsłużyć tych samochodów ponieważ aby w ogóle naprawić was samochód potrzebny jest niezbędny sprzęt na przykład między innymi sprzęt do samochodu takiego typu używa się najnowocześniejszych oscyloskopów oraz mierników napięcia ponieważ tam leci dosyć duży prąd i trzeba sprawdzić różnicę nawet pomiędzy 12 V nowym systemem a 230 V z systemem co jest realnie niemożliwe na zwykłym podstawowym sprzęcie mierniczym potrzebny jest Oscyloskop potrzebne jest także wiele innych rzeczy żeby sprawdzić prąd Który leci wewnątrz silnika i który wychodzi na zewnątrz silnika to wszystko naprawdę jest publikowane i dlatego jest to takie trudne.

Zapraszamy serdecznie do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą w naszej firmie jest dwóch ludzi z którymi można się skontaktować pierwszy mechanik to pan Konrad z którym można bezpośrednio porozmawiać na temat samochodów oraz obsługi naprawy no i wszystkiego innego aczkolwiek Jeżeli chcecie się dowiedzieć bardzo specyficznych technicznych rzeczy odnośnie waszego samochodu na przykład różnice pomiędzy napięciem prądu Zapraszamy serdecznie także do kontaktu z technikiem naszej firmy.

Diagnostyka i Naprawa Hyundai IONIQ Electric, IONIQ Plug-in, IONIQ Hybrid

Diagnostyka i Naprawa Hyundai IONIQ Electric, IONIQ Plug-in, IONIQ Hybrid – Warszawa oraz okolice. Nasza firma pomaga naprawiać hybrydy. Elektryka samochodowa mechanika diagnostyka oraz Mechanik Samochodowy dla BMW, Mercedes, Audi

Naprawa Samochodów & Warsztat Samochodowy Warszawa

Masz Pytania?

Zadzwoń do Naszego Biura! – Diagnostyka Samochodowa w Warszawie, Naprawa Auta, Naprawa Aut Warszawa.

Mechanik Samochodowy

Tel: (+48) 570 933 114


Dodatkowo prowadzimy Serwis jako Elektryk Samochodowy Warszawa, Blacharz Warszawa i Lakiernik samochodowy Warszawa

Jako Mechanik Samochodowy z Warszawy regenerujemy części do samochodów spalinowych i diesel. Posiadamy też nowoczesny auto serwis Warszawa działamy jako Elektryk Samochodowy Warszawa oraz serwisowanie pojazdów w okolicach Warszawy, naprawiamy samochody i prowadzimy diagnostykę samochodową. Zobacz też nasze inne serwisy Serwis Motocykli Warszawa, Serwis i Naprawa Quadów Warszawa, Naprawa jachtów, motorówek i skuterów wodnych. Zapraszamy serdecznie do naszych warsztatów w Warszawie.

4 thoughts on “Diagnostyka i Naprawa Hyundai IONIQ Electric, IONIQ Plug-in, IONIQ Hybrid

Dodaj komentarz

Zadzwoń!